fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я та моя кремезна дупа

Іронічна анімація «Я та моя кремезна дупа» вийшла онлайн

146

Короткометражний анімаційний фільм «Я та моя кремезна дупа» Єлизавети Письмак, який переміг у міжнародному студентському конкурсі Каннського кінофестивалю, вийшов в онлайн-кінотеатрі.

Про це повідомила пресслужба Takflix. Як зазначається, у цій анімації 2020 року польсько-українська режисерка та мультиплікаторка Єлизавета Письмак пропонує подивитися на жіноче тіло очима жінки та підіймає тему розладів харчової поведінки.

За сюжетом, дівчина одягає новенькі штани, а вони не застібаються. Щоб виправити ситуацію, вона п’є тільки воду і худне до кісток. Через голод дівчина бачить марення: до неї приходить Ангел Об’єднаних Стерв Стрункодупії з запрошенням відвідати Королівство та взяти участь у церемонії.

Що це за церемонія? Чи насправді Худі Дупоангели такі милі і невинні, як здаються з першого погляду? Як їй знайти шлях додому зі Стрункодупії?

Дивіться короткометражний фільм за посиланням. Стрічка має українські та англійські субтитри й доступна в усьому світі. 10% з кожного квитка на фільм Takflix передає до фонду «Повернись живим», ще 50% – творцям кіно. Нижче переглядайте тизер.

Виробник – Польська Національна кіношкола в Лодзі. Режисерка-постановниця – Єлизавета Письмак (з 2015 року навчається в Польській національній кіношколі в Лодзі на кафедрі анімації та спецефектів). Аніматори – Єлизавета Письмак, Елеонора Йодковська, Магдалена Сич, Агата Першутов, Міхаліна Мусялік. Композитори – Жанна Письмак, Шимон Кухарський, Міхал Лайчак. Звукорежисери – Шимон Кухарський, Міхал Лайчак. Режисери монтажу – Наталія Ястржебська.

Нагадаємо, стрічка «Я та моя кремезна дупа» зайняла 2-ге місце на міжнародному студентському конкурсі програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.

Я та моя кремезна дупа

Читайте також

Мультфільм «Я і моя кремезна дупа» переміг у конкурсі Каннського кінофестивалю (трейлер)