fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Як вдало купити прикраси в інтернет магазині

137

Інтернет торгівля на сьогодні займає перші позиції. Здавалося здивувати онлайн шопінгом уже неможливо нікого. Однак, риски натрапити на шахраїв все так і залишилися. Саме тому дуже важливо віддавати перевагу тільки професійним інтернет магазинам з бездоганною репутацією.

Але не тільки пошук відповідального продавця заставляє замислитися над доцільністю віддаленої покупки. Дуже часто покупець розгублюється саме на етапі вибору, уже відшукавши той сайт, якому він довіряє. Це стосується всіх видів торгівлі, і ювелірний магазин не є виключенням із цих правил. Саме тому експерти Укрзолото розробили інструкцію, що потрібно зробити покупцеві, потрапивши на «саме той сайт з коштовностями».

Рекомендації та дієві кроки

Як правило, вибираючи коштовність людина уже чітко знає який саме вид дорогоцінності ії необхідно обрати. Асортимент ювелірного салону вражає різноманіттям виробів із золота, срібла, платини. На віртуальній вітрині представлені аксесуари в класичному та сучасному стилі, в лаконічному чи яскравому дизайні, з камінням чи вставками.

Для того, щоб вибір приніс максимально задоволення стилісти рекомендують:

  • Вибрати декілька аксесуарів, які дійсно подобаються. Слід звернути увагу навіть на дрібниці – чіткість картинки, наявність фото в різних ракурсах, детальність опису. Порівнювати краще за все декілька моделей. Для наглядності можна виміряти параметри аксесуару та варто представити коштовність в образі.
  • Уточнити інформацію у менеджера компанії. Деякі люди обирають аксесуари майже миттєво, незважаючи на рекомендації майстрів. Якщо ж ви відноситесь до іншої категорії покупців та потребуєте консультації не варто соромитися. Задавати питання консультанту – це природнє і навіть потрібне явище. Задавати слід любі питання, адже відповідь на них допоможе оцінити професіоналізм самого інтернет магазину.
  • При наявності скористатися безкоштовною приміркою. Часто дану послугу пропонують ювелірні магазини «з ім’ям». А заклечається вона в тому, що кур’єр доставляє обрані моделі для примірки і клієнт уже обирає ту, яка йому найбільше до вподоби. Не варто нехтувати цією опцією при виборі аксесуару, адже вона допомагає купити прикрасу «своєї мрії».
  • Остаточно оцінити дорогоцінність. Уже після отримання коштовності варто ретельно роздивитися її. Рекомендується звернути увагу на зовнішній вигляд, наявність бірки та чеку. Перевірка наявності документації допоможе при необхідності пред’явити претензії інтернет магазину та отримати позитивний результат їх вирішення.

Якщо вибір зроблено і рішення купувати прикраси в інтернет магазині прийнято, то залишилося тільки дочекатися дорогоцінний аксесуар. І як тільки виріб опиниться в руках і буде таким, що задовольнить усі вимоги бар’єр купівлі онлайн буде зруйновано. І саме тоді стилісти ukrzoloto рекомендують насолоджуватися моментом та отримувати тільки позитивні емоції.