fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нова дата: воєнна драма “Обмін” вийде в прокат з 6 грудня

298

Українська кінострічка “Обмін” від творців “Пекельної Хоругви” очікується в прокаті з 6 грудня 2022 року.

Про нову дату прокату повідомляє Державне агентство України з питань кіно, за підтримки якого створено стрічку режисера Володимира Харченко-Куликовського.

Також 1 грудня о 18:00 відбудеться допрем’єрний показ воєнної драми «Обмін» і творча зустріч з акторами та творцями фільму в осередку Кіноспільнота у Будинку кіно (вулиця Саксаганського, 6).

За темою: Осередок Кіноспільнота запрошує: «Рози. Фільм-кабаре» допрем’єрний показ стрічки про гурт Dakh Daughters

Фільм “Обмін”– це воєнна драма про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі.

Як віддати батьківський борг по той бік лінії фронту? Чому вбиватиме лікар і коли вірити ворогу? Чим війна на сході України не схожа на жодну іншу війну у світі? Це глибоко кінематографічний погляд на стосунки батьків та дорослих дітей в обставинах російського вторгнення в Україну.

Головні ролі виконали: В’ячеслав Довженко, Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович, Владислав Мамчур, Олександр Єфименко, Андрій Олефіренко.

Режисером стрічки про російсько-українську війну виступив Володимир Харченко-Куликовський. Автори сценарію – Костянтин Лінартович та Влад Дудко. Оператор – Сергій Борденюк. Продюсер – Євгеній Д’яченко. Виробництво – “Кінокомпанія 2016” (анімаційний короткометражний фільм “Слоуни” (2021), фільм-казка “Пекельна хоругва, або Різдво козацьке” (2019). Дистриб’ютором виступила компанія UFD.

Нагадамо, попередньою датою вихіду фільму в прокат озвучувалося 1 грудня 2022 року.

обмін

Читайте також

Драма “Памфір” виходить у широкий український прокат у січні