fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Як вибрати найкращий замінник м’яса для вашого раціону?

158

З кожним роком зростає кількість людей у ​​світі, які відмовляються від вживання продуктів тваринного походження. І цьому є кілька причин – особисті переконання, турбота про екологію, релігія тощо. Для таких людей пропонуються різні рецепти з замінників м’яса, які виготовлені з натуральних інгредієнтів. Це інноваційний продукт, створений за найновішими технологіями українськими виробниками на основі успішного досвіду зарубіжних партнерів. Сьогодні можна купити штучне м’ясо в Україні у замороженому вигляді та з швидкою доставкою по всій країні.

Що таке замінники м’яса і чому вони потрібні?

Рослинні замінники м’яса – унікальний продукт для створення якого використані натуральні інгредієнти. Вони мають попит, оскільки створюються в сучасних лабораторних умовах та не вимагають вирощування великої рогатої худоби.

В результаті вдається зберегти величезні площі земель, а це, у свою чергу, турбота про навколишнє середовище та екологію загалом. Також не потрібно витрачати такі ресурси, як вода, зерно та корми, немає шкідливих вибором в атмосферу.

Типи замінників м’яса

Замінник м’яса для веганів – повністю рослинний продукт, до складу якого входить очищена вода, олія кокосова та соняшникова, соєвий білок та конопляний протеїн, сік буряку та натуральні ароматизатори та барвники, коджі та екстракт дріжджів, сіль та спеції.

У рослинному м’ясі немає холестерину та антибіотиків, які додають при вирощуванні тварин. Тому воно нешкідливе для організму, при цьому збагачене вітамінно-мінеральним комплексом, у тому числі групи В, залізо, амінокислоти та інші корисні речовини. Типи – фарш, котлети, кульки та ін.

Як вибрати замінник м’яса для свого раціону?

Перед тим, як зробити вибір замінника м’яса, слід ознайомитись з особливостями його створення та корисними властивостями. Його створюють у лабораторії з натуральних інгредієнтів, а головною метою є отримання унікального рослинного продукту, який за смаковими та поживними якостями схожий на звичайне м’ясо.

Для цього додають соєвий білок (джерело рослинних білків), соняшникову та кокосову олію для жирності, сік буряка для надання природного рожевого відтінку, мінерали коджі для збагачення залізом, екстракти дріжджів (багаті на вітаміни групи В).

Купувати замінник м’яса слід у перевіреному онлайн магазині, де виробник гарантує якість та надає гарантії. При виборі варто звернути увагу на такі моменти:

  • виробник;
  • ціна;
  • вага упаковки;
  • компонентний склад;
  • наявність сертифікатів якості;
  • поживна/енергетична цінність.

У 100 г рослинного м’яса міститься 16 г білка та повний комплекс вітамінів, мінералів, амінокислот, необхідних для здоров’я організму.

Вплив на здоров’я різних замінників м’яса

Здорові замінники м’яса сприятливо впливають на організм за умови дотримання правил технологічного процесу їх створення. В результаті отримують екологічно безпечний продукт рослинного походження, який оптимально підходить як для веганів, так і всіх інших людей.