fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Її звали Фані

“Її звали Фані”: фільм Олени Дем’яненко проданий в Південну Корею

1 065

Дистриб’юторська компанія “Lumix Media” придбала права на демонстрацію кінострічки “Моя бабуся Фані Каплан” на території Південної Кореї. В прокат вийде нова монтажна версія 2020 року під назвою “Її звали Фані”.

Як повідомив проєкту “Нове українське кіно” продюсер і сценарист фільму Дмитро Томашпольський, драматично-історична картина також буде представлена міжнародним сейлз агентством TMA на Каннському онлайн кіноринку, який пройде з 22-го по 26-е червня 2020 року.

“Моя бабуся Фані Каплан” — українська стрічка режисерки Олени Дем’яненко 2016 року. Стрічка розповідає про дівчину, яку у 1918 році звинуватили у замаху на Леніна. Фані Каплан – один із найвідоміших міфів радянської пропаганди. Проте у фільмі її історія набуває зовсім іншого забарвлення. Це прониклива і зворушлива історія кохання, що розгортається на тлі революційних подій початку ХХ сторіччя.

Її звали Фані

Її звали Фані

Дивіться новий міжнародний трейлер фільму “Її звали Фані”/”Her name was Fanny”: відео

#Newtrailer for Her Name Was Fanny.

Опубліковано HernamewasFanny_themovie Неділя, 17 травня 2020 р.

 

Головні ролі в картині зіграли: Катерина Молчанова (“Гуцулка Ксеня”), Мирослав Слабошпицький (“Поліна і таємниця кіностудії”), Іван Бровін та Олексій Девотченко. Фільм створений “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Держкіно України.

Нагадаємо, у 2016 році стрічка “Моя бабуся Фані Каплан” стала “Найкращим іноземним фільмом” Міжнародного кінофестивалю “Crystal Palace”, а актор Мирослав Слабошпицький — “Найкращим актором Національного конкурсу” Одеського міжнародного кінофестивалю. У 2017 році фільм отримав Національну кінопремію “Золота дзиґа” в номінаціях “Найкращий художник-постановник” і “Найкращий сценарист”, а також був включений до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії.

Найближчим часом кінострічка з’явиться в офіційному онлайн доступі на платформі Megogo.

Моя бабуся Фані Каплан

Моя бабуся Фані Каплан

Моя бабуся Фані Каплан

Моя бабуся Фані Каплан

Її звали Фані

Моя бабуся Фані Каплан

Моя бабуся Фані Каплан

її звали фані

Читайте також:

Зйомки фільму “Простір / Space” Дмитра Томашпольського завершено