fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Простір / Space

Зйомки фільму “Простір / Space” Дмитра Томашпольського завершено

956

23 травня “Кінокомпанія Гагарін Медіа” завершила знімальний процес повнометражного ігрового фільму “Простір / Space” у жанрі фантастики. Зйомки тривали майже два місяці в умовах ізоляції під час пандемії COVID-19.

Як повідомили проєкту “Нове українське кіно” творці стрічки, всі, хто брав участь у процесі, знаходились у своєму просторі і спілкувався з автором фільму Дмитром Томашпольським ( “Сторонній”) онлайн. “Кіно – це завжди вікно у Космос. А ще я вважаю, що фільм – це жива істота. Те, що ми робимо зараз, є просто тому підтвердженням”, – розповів режисер.

Загалом в картині знялось 67 артистів. Зйомки проходили у 76 локаціях в Києві, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі та Вільнюсі. Знято біля 700 годин зображення. Продюсер фільму “Простір / Space” – Олена Дем’яненко.

Простір / Space

Кожен наступний епізод сценарію повідомлявся виконавцям напередодні чергового знімального дня. Актори самі вирішували, які саме дії виконувати у запропонованих обставинах. Потім матеріал надсилався режисеру. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього.

Читайте також: «Простір/Space»: прибульці стануть героями фільму Дмитра Томашпольського

Нагадаємо, акторські проби митець приймав також онлайн. Відео-завданням було зняти на телефон чи іншій пристрій власну ідею «Що я зроблю в перший день скасування карантину?». Неодмінною умовою кастингу було те, що ніхто не повинен порушувати карантин. Пізніше в мережу було викладено відео-фрагмент кастингу фільму “Простір / Space”.

За словами режисера Дмитра Томашпольского, виробництво фільму “Простір” може бути завершено вже до кінця поточного року.

Читайте також

В умовах ізоляції: режисер Дмитро Томашпольський знімає віддалено фільм “Простір”