fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Простір томашпольский

В умовах ізоляції: режисер Дмитро Томашпольський знімає віддалено фільм “Простір”

1 148

Автор містичного детективу “Сторонній” та комедії “Ржака” Дмитро Томашпольський заявив про підготовку нового художнього фільму “Простір”, який буде знято в умовах ізоляції всієї творчої групи.

Попередньо відомо, що повнометражна ігрова стрічка буде зніматися в жанрі SCI-FI і складатиметься з багатьох сюжетних ліній.

“Я не буду розкривати сюжет, скажу тільки, що це ігровий фільм про прибульців. І ще це “живе кіно”, коли епізоди знімаються виключно послідовно, від першого – до фінального. Закінчено кастинг, ми проводимо репетиції в режимі зйомки, обговорюємо матеріал віддалено. Через кілька днів починається знімальний період. Ми не порушимо правила самоізоляції і кінематографічні традиції. У перший знімальний день на кожному знімальному майданчику буде розбита тарілка”, – розповів проєкту “Нове українське кіно” автор сценарію і режисер-постановник Дмитро Томашпольський.

Цікаво, що акторські проби митець приймав також онлайн. Відео-завданням було зняти на телефон чи іншій пристрій власну ідею «Що я зроблю в перший день скасування карантину?». Неодмінною умовою кастингу було те, що ніхто не повинен порушувати карантин. Пізніше в мережу було викладено відео-фрагмент кастингу.

Наступним кроком підготовки фільму “Простір” в умовах ізоляції стане те, що актори за домовленою технологією і готовим сценарієм самостійно відзнімуть свої сцени, після чого передадуть їх для подальшого монтажу і озвучення творцям картини.

За словами режисера Дмитра Томашпольского, виробництво фільму “Простір” може бути завершено вже до кінця поточного року.

Фільм створюється кінокомпанією Гагарін Медіа. Продюсеркою стрічки виступає Олена Дем’яненко (“Гуцулка Ксеня”).

Читайте також

Фільм “Сторонній” вийде восени цього року