fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Сторонній” вийде восени цього року

498

В українському кінопрокаті стрічка Дмитра Томашпольського “Сторонній” очікується восени цього року.

Крім того, як повідомляє Держкіно. відбудеться європейська прем’єра фільму “Сторонній” на Haapsalu Horror and Fantasy Film Festival (HÕFF), який створює команда фестивалю “класу А” Tallinn Black Nights Film Festival.

Україну на фестивалі представлять автор сценарію та режисер-постановник фільму “Сторонній” Дмитро Томашпольський та продюсер картини Олена Дем’яненко. 15-ий Хаапсалуський фестиваль фільмів жахів та фантастики HÕFF відбудеться з 30 квітня по 3 травня 2020 року в місті Хаапсалу (Естонія).

До відома, HÕFF входить до Європейської федерації кінофестивалей жанру фантастики The Méliès International Festivals Federation (MIFF). Цього року в програмах фестивалю – 35 фільмів із 15 країн світу, а серед гостей – цьогорічний триумфатор “Оскару” Пон Джун-Хо, який покаже свій відомий хоррор “Thе Host”.

За сюжетом фільму “Сторонній”, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Томашпольський, головні ролі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Даша Трегубва, Анна Сухомлин, Ольга Арутюнян

Наразі кінострічка “Сторонній”/ “Stranger” стрімко підкорює західні кінофестивалі. Робота Дмитра Томашпольського має у доробку 9 престижних нагород та участь у міжнародних кінофестивалях у США, Канаді, Колумбії, Японії, Південній Кореї та Індії.

Дивіться офіційний трейлер “Сторонній”: відео

Читайте також

Весною виходить український фільм жахів “У чорній-чорній кімнаті” (трейлер)