fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Драма “Забуті” Дарії Онищенко про події в т.н. ЛНР вийде в прокат 3 вересня

612

Драма “Забуті” Дарії Онищенко, якою відкривається цьогорічний кінофестиваль “Молодість”, вийде в український прокат 3 вересня.

Це історія кохання тих, хто не забув ким є насправді, і про кого не маємо права забути ми. Коли війна нищить все навколо: пізнавані пейзажі, знайомих людей, звичне життя — залишається стиснути кулаки і не дати зруйнувати себе. Ця боротьба об’єднала вчительку Ніну та сімнадцятирічного Андрія. Пристрасть, яка спалахнула між ними — чи не єдина зброя проти усього божевілля, що відбувається навколо. Події фільму — це не лише хроніки сьогодення, це актуальна спроба розібратися в тому, на що здатне кохання.

драма забуті

Світова прем’єра “Забутих” відбулася на Варшавському міжнародному кінофестивалі в рамках конкурсної програми “1-2”, де фільм було відзначено Спеціальною премією журі. Також проєкт стрічки був представлений у рамках секції Work-in-progress Одеського міжнародного кінофестивалю, де отримав приз Українського Інституту як проєкт з найбільшим міжнародним потенціалом. Українська прем’єра драми відбудеться 22 серпня на відкритті Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

По темі: “Забуті” стануть фільмом-відкриття кінофестивалю “Молодість”

“Доступне кіно” підготувало версію офіційного трейлера драми “Забуті” зі звукоописом та розгорнутими субтитрами. Сам фільм глядачі з порушенням зору та слуху зможуть переглянути у кінотеатрах з 3 вересня за допомогою спеціальних додатків Earcatch та Subcatch для смартфонів.

“Дуже радію, що мій фільм адаптували для людей з порушенням зору та слуху, і у них є така чудова можливість побачити й почути кіно. Врешті-решт, будь-яке мистецтво це перш за все завжди наша з вами уява, наші мрії та почуття, і завдяки сучасній техніці їх можна передавати різними шляхами. Буде дуже цікаво потім почути відгуки про фільм саме від аудиторії “Доступного Кіно”, — коментує режисерка фільму Дарія Онищенко.

По темі: Дарія Онищенко, режисер фільму «Забуті»: Під час пандемії ми всі забули про війну

Попередня дебютна стрічка Дарії Онищенко “Істальгія» здобула визнання на міжнародних кінофестивалях, отримала багато призів, вийшла в широкий кінопрокат та була однією з найперших копродукційних картин в Україні, зробленою відповідно до Європейської Копродукційної Конвенції.
Драма “Забуті” знята у копродукції України та Швейцарії, за підтримки Міністерства культури України та Федерального управління культури Швейцарії.

Драма виходить у широкий український прокат 3 вересня.

Читайте також

У прокат вийде збірка короткометражек «Українська Нова Хвиля 2020»