fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Нереальний КОПець”: в Україні вийде поліцейська комедія про патрульних

1 501

Син начальника поліції, якого грає український актор Дмитро Ступка, повертається із США в Україну, де його відправляють служити в поліцію. І це стає справжнім випробуванням для мажора. Автори обіцяють легку, дотепну та злободенну комедію.

Новий повнометражний художній фільм режисера та продюсера Олександра Бєляка (“Гола правда”, “Сотка”) знаходиться у процесі постпродакшену.

Сюжет фільму базується на історії життя Василя Бурундяка, що мешкає в Америці на татові гроші. Але в один момент його життя кардинально змінюється. За настійною рекомендацією Президента всі діти чиновників повинні залишатися вчитися і працювати в Україні. Батькові Василя доводиться повернути сина в Україну і влаштувати до себе у відділення патрульним. Чи вдасться Васі перетворитися з дохлого мажора на зразкового українського поліцейського, який поки що думає лише про те, аби не зіпсувати свій манікюр, перекручуючи затвор табельної зброї?

“Він навіть не вміє тримати правильно пістолет, не знає, що таке робота і так далі. І тут будуть кумедні ситуації”, — розповів актор Дмитро Ступка.

Виховувати розбещеного новобранця у фільмі доведеться напарнику головного героя, “справжньому” копові, якого зіграв актор та модель Богдан Юсипчук.

Загалом, для роботи у своєму фільмі режисер Олександр Бєляк привернув найвідоміших акторів, які раніше знялися у касових українських стрічках, таких як: “Незламна”, “Свінгери”, “Поводир”, “Тіні незабутих предків”, “Селфі паті”.

Роль генерала, батька Василя, виконав український актор театру та кіно, Заслужений артист України Станіслав Боклан.

Також головні ролі в стрічці зіграли: Ганна Саліванчук, Поліна Логунова, Андрій Осіпов. Особливі актори фільму: Влад Яма — відомий український хореограф та Борис Барський — український режисер, актор, Народний артист України та учасник комік-трупи “Маски”.

“Я вірю, що фільм вийде чудовим. Це поліцейська комедія. Ми хочемо, щоб люди ставилися до поліції добродушно, з любов’ю і посмішкою”, — зазначив режисер фільму Олександр Бєляк.

Цікаво, що люксове Porsche Panamera, яке за сюжетом використовують у своїй роботі копи, і яке знімальна група узяла на прокат, здобуло справжній ажіотаж серед користувачів соцмереж. Відео із елітною автівкою на дорогах Одеси з символікою Нацполіції лише за дві години набрало майже 50 тисяч переглядів.

Виробник фільму “Нереальний КОПець” — компанія VAIT FILMS та Одеська кіностудія. Сценарист — Олександр Бєляк, оператор-постановник — Вадим Дусьман, художник-постановник — Крістіна Фрімова, продюсер — Юлія Бєляк.

Прем’єра фільму планувалася на осінь 2020 року.