fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Простір/Spaсe

«Простір/Space»: прибульці стануть героями фільму Дмитра Томашпольського

746

«Кінокомпанія Гагарін Медіа» продовжує зйомки повнометражного ігрового фільму в жанрі SCI-FI «Простір/Space». Фільм виробляється в умовах ізоляції. Повний сюжет фільму не розголошується. Відомо тільки, що саме прибульці стануть героями фільму Дмитра Томашпольського.

Дмитро Томашпольський – автор давно очікуваного езотеричного детективу «Сторонній» – разом зі співавтором та продюсером (разом з дружиною) кінорежисеркою Оленою Дем’яненко, (“Гуцулка Ксеня”) повідомляють, що історія фільму «Простір/Space» складатиметься з багатьох сюжетних ліній.

“Я не буду розкривати сюжет, скажу тільки, що це ігровий фільм про прибульців. І ще це “живе кіно”, коли епізоди знімаються виключно послідовно, від першого – до фінального”, – розповів проєкту “Нове українське кіно” автор сценарію і режисер-постановник Дмитро Томашпольський.

Простір/Spaсe

Всі, хто бере участь у процесі зйомок фільму «Простір/Space» Дмитра Томашпольського, знаходяться у своєму просторі і спілкується з автором фільму онлайн. Артисти знімають на смартфон себе самі, або за допомогою близьких, які перебувають разом з ними у карантині. Кожен наступний епізод сценарію повідомляється виконавцям напередодні чергового знімального дня.

Цікаво, що акторські проби митець приймав також онлайн. Відео-завданням було зняти на телефон чи іншій пристрій власну ідею «Що я зроблю в перший день скасування карантину?». Неодмінною умовою кастингу було те, що ніхто не повинен порушувати карантин.

Виробництво фільму “Простір” може бути завершено вже до кінця поточного року. За словами режисера Дмитра Томашпольского, “Фільм буде на стику кількох жанрів. Як життя”.

Простір/Spaсe

“Кіно – це завжди вікно у Космос. А ще я вважаю, що фільм – це жива істота. Те, що ми робимо зараз, є просто тому підтвердженням”, – повідомив режисер фантастичного фільму.

Читайте також

«Простір/Spaсe»: почались зйомки фільму Дмитра Томашпольського в умовах карантину