fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля

«Скажене весілля 2»: дивіться телепрем’єру комедії Влада Дикого

17 519

У святковий вихідний, 20 квітня на каналі «1+1» дивіться телепрем’єру комедіїю Влада Дикого «Скажене весілля 2». Також покажуть першу частину комедії.

«Скажене весілля 2» Влада Дикого – це продовження фільму, який у 2018 році став найбільш касовою українською стрічкою. Також глядачі зможуть згадати події першої частини божевільної комедії «Скажене весілля».

Як Василь Середюк відреагує на французького зятя? А як він сприйме вибір старшої дочки? Усі два весілля обіцяють бути скаженими, обіцяють творці фільму.

Розклад показу двох частин 20 квітня на каналі «1+1»:

20:15 – «Скажене Весілля»

22:00 – «Скажене Весілля 2»

Нагадаємо, фільм «Скажене весілля» Влада Дикого вийшов в широкий прокат 4 жовтня 2018 року.

Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, такого повороту подій і не очікував: місяць тому Катя повідомила, що виходить заміж за французького лікаря-кардіохірурга Франсуа. Але омріяний європейський зять — афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, — здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Дивіться трейлер «Скажене весілля»: відео

«Скажене весілля 2» Влада Дикого вийшло в широкий прокат 25 грудня 2019 року. За сюжетом, минув рік відтоді, як дочка Василя Середюка Катерина одружилася з французом. Тепер прийшов час Василю видавати заміж молодшу дочку. Цього разу все має бути саме так, як мріяв батько.

Дивіться трейлер «Скажене весілля 2»: відео

Тож, замість попкорну – паска, замість крісел у кінотеатрі – улюблений домашній диван, поруч – найрідніші. Збирайтеся усією сім’єю та веселого перегляду!

Читайте також

На каналі Суспільне UA:Культура покажуть фільми “Стрімголов”, “Іній”, “Зрадник” та “Іван Сила”