fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

стрімголов

На каналі Суспільне UA:Культура покажуть фільми “Стрімголов”, “Іній”, “Зрадник” та “Іван Сила”

1 280

За час карантину на телеканалі Суспільне UA: Культура покажуть чотири сучасні українські стрічки, створені кінокомпанією “Продюсерський центр ІнсайтМедіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Як повідомляє Держкіно, вже сьогодні, 30 березня о 21:20 можна буде переглянути пригодницький фільм режисера Віктора Андрієнка “Іван Сила”. Стрічка розповідає про вихідця із Закарпаття Івана Фірцака, який у 1928 році був визнаний найсильнішою людиною планети. Деякі силові трюки Івана Фірцака-Кротона й досі ніхто не може повторити!

13 квітня в ефірі Суспільного UA:Культура – психологічна драма “Стрімголов” Марини Степанської. Події фільму відбуваються в сучасному Києві, де головні 27-річні “негерої” намагаються зробити непростий вибір в умовах “героїчного часу”. Стрічка має успішну фестивальну історію.

20 квітня можна буде подивитись заснований на реальних подіях фільм режисера Марка Хаммонда “Зрадник” про 1970-ті роки радянської України. Куратор Одеської студії від КДБ дає наказ дівчині-стажеру редагувати фільм знаного режисера про події української “громадянської війни”, але та розуміє, що повинна захистити авторське бачення та історичну правду.

24 квітня в ефірі телеканалу покажуть воєнну драму литовського режисера Шарунаса Бартаса “Іній”. Молодому литовцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити і зрозуміти справжню окупацію і війну. На зруйнованій окупантами території Рокас знаходить своє справжнє кохання. Прем’єра стрічки відбулася на 70-му Каннському міжнародному кінофестивалі в програмі «Двотижневик режисерів».

Трансляції UA: Культура можна дивитись й онлайн: ефір за посиланням – https://culture.suspilne.media/

Залишаймося вдома, бережімо себе та дивімося українське кіно!