fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вася і карантин

«Вася і карантин» Аркадія Непиталюка: вийшла фінальна серія веб-серіалу

666

Дивіться всі 8 серій онлайн інтерактивного комедійного веб-серіалу «Вася і карантин» Аркадія Непиталюка. А також прем’єру карантинного хіта – кліпа «Ізоляція» від учасників проєкту та музичного гурту TWO FROM ZOO.

Вийшла фінальна серія інтерактивного комедійного веб-серіалу «Вася і карантин» Аркадія Непиталюка про складні віддалені стосунки простого хлопця Васі і його коханої Валі, яка через пандемію не пускає його до себе, бо боїться хвороби.

Про це повідомляє Film.ua, які 21 квітня представили першу серію на своєму YouTube-каналі. Також учасники веб-серіалу «Вася і карантин» та музичний гурт TWO FROM ZOO презентували кліп «Ізоляція», – йдеться у повідомленні.

Головні ролі зіграли Дмитро Хом’як (“Наші котики”“Халепа на 5 baksiv”), Наталка Кобізька (“Гетьман”“Гуцулка Ксеня”, “Марк і Наталка”), Олена Узлюк (“Номери”), Володимир Кравчук (“Халепа на 5 baksiv”), Юлія Врублевська (“Спіймати Кайдаша”), Євгенія Непиталюк (вистава Дикого театру «Гей-парад», документальна вистава «Девочки-Девочки» на сцені PostPlay Театр), Віталій Ажнов – актор Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, Влад Гончаров (серіали «Пошта», «Відважні», «Новенька», «Кришталева мрія»).

Режисер і автор сценарію – Аркадій Непиталюк (“11 дітей з Моршина”). продюсерка – Олеся Лук’яненко (“Схованки”).

Творці зазначають, проєкт задуманий як акторський практикум, щоб не застоюватися під час карантину. Для кожного актора була придумана індивідуальна роль.

Кожна серія інтерактивного веб-серіалу «Вася і карантин» – окрема скайп-розмова. Смішні персонажі, актуальні обговорення – і все це, не покидаючи чотирьох стін. Як же вирішиться доля цієї парочки?

Дивіться онлайн фінальну серію, а разом з нею і розгадку на нашому сайті нижче, або на YouTube-каналі Film.ua за посиланням. А також попередні випуски комедійного веб-серіалу.

Серія 8 | Вася і Валя такі зустрінуться

Вася сумує, бо він не зміг доїхати до Валі. Але для справжніх почуттів немає кордонів і відстанів.

Серія 7 | Остання надія

Вася звертається до свого колеги Владіка, адже у нього є велосипед. Це чи не остання можливість дістатися коханої Валі.

Серія 6 | Вася просить у шефа гроші

Вася телефонує своєму начальнику Стасу, щоб дізнатися про зарплату. Йому дуже потрібні гроші для поїздки до коханої Валі. Та чи заплатять Васі під час карантину?

Серія 5 | Вася хоче позичити автівку у сестри

Васі вже несила терпіти розлуку з коханою, тому він збирається приїхати до неї в село. Але є одна проблемка – нема на чому. Тут Вася і згадує, що залізного коня можна випросити у старшої сестри Зіни.

Серія 4 | Вася ревнує кохану Валю

Що довше карантин, то складніше Васі та його коханій Валі у стосунках. Рятують хіба що онлайн-побачення. Та ось незнайомий «ковйор» на стіні у дівчини стає серйозною причиною для ревнощів. Невже Валя порушила карантин і зрадила Васю?

Серія 3 | Вася просить у Тоні собацюру

Вася не полишає наміру вийти на вулицю і телефонує колишній однокласниці Тоні, щоб позичити у неї собаку Дусю.

Серія 2 | Вася запрошує друга Пєтю на рибалку

Вася телефонує другу Пєті і пропонує йому поїхати порибалити… Чи погодиться Пєтя?

Серія 1 | Вася Хоче В Гості до Валі

Клятий карантин обмежує Васю у всьому. Найголовніше – під загрозою його стосунки з Валею, яка, через небезпеку заразитись вірусом, відмовляється з ним зустрічатися. Але Вася не залишає надії обійняти кохану. Чи вдасться хлопцю подолати всі перепони та умовити Валю пустити його на поріг?

Дивіться кліп «Ізоляція» від музичного гурту TWO FROM ZOO та учасників проєкту «Вася і карантин», який змонтувала студентка КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого Катерині Ромащенко.

Нагадаємо, серіал «Вася і карантин» став інтерактивним – творці запропонували глядачам ставати співавторами сюжетів: писати свої варіанти розвитку сюжету, а також ділитися смішними «карантинними» історіями, які включили в сюжет.

Дивіться та бережіть почуття гумору в будь-якій життєвій ситуації! 😷 🤗

Читайте також

«#чатнуті»: Сумська, Писанка та ще 10 відомих акторів зіграли в онлайн-серіалі