fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«#чатнуті»

«#чатнуті»: Сумська, Писанка та ще 10 відомих акторів зіграли в онлайн-серіалі

652

З чим зіткнулись герої нового п’ятисерійного веб-серіалу «#чатнуті»? Дивіться всі серії онлайн від продакшена «WhyNot? Enot» та «Нового каналу».

Карантин і самоізоляція змусили багато продакшнів переглянути підхід до знімального процесу. Так, прем’єра п’ятисерійного онлайн-ситкому «#чатнуті» від продакшену «WhyNot? Enot» відбулася 14 травня на сайті та YouTube-сторінці “Нового каналу”.

Як врятувати бізнес у період карантину, але при цьому ще й звикнути до нових реалій, коли вся сім’я перебуває весь час разом?, – йдеться в описі.

Як повідомляє прес-служба телеканалу, сценарій шоу писали три дні, на репетиції пішло чотири дні, три дні на зйомку і чотири – на монтаж. Онлайн-серіал «#чатнуті» був повністю відзнятий віддалено у програмі для відеоконференцій Zoom.

“Це легка, атмосферна історія про людей, які опинилися вдома і дотримуються карантин”, – розповіли вони про «#чатнутих».

Всього в онлайн-ситкомі «#чатнуті» брало участь 12 знаменитостей: Ольга Сумська, Володимир Остапчук, Вікторія Зубрейчук, Анна Кузіна, Олексій Тритенко, Валерія Товстолес, Руслана Писанка, Богдан Шелудяк, Павло Вишняков, Андрій Трушковський, Камео Леся Никитюк, Слава Камінська.

Виробництвом проєкту займався продакшн «WhyNot? Enot». Над сценарієм працювали CEO «WhyNot? Enot» Євген Таллер, Наталія Жидкова й Анастасія Єлісєєва.

Як розповідає Євген Таллер, CEO продакшну «WhyNot? Enot» про фільмування онлайн-серіалу, «#чатнуті» знімався за допомогою програми для відеоконференцій. Актори репетирували, розводили мізансцени, подавали текст одне одному в такому форматі. Кожен з них був для себе ж і оператором-постановником, і реквізитором, і гафером, і гримером, і стилістом. Вони самі собі виставляли світло і знімали на телефони.

“Потім ми це відео по всьому місту їздили збирали, заливали собі і монтували. Від ідеї це зняти і до виходу серії минуло два тижні”, додає автор сценарію.

Дивіться всі п’ять серій онлайн-ситкому «#чатнуті», з чим зіткнуться герої веб-серіалу, на нашому сайті нижче або на YouTube-сторінці телеканалу за посиланням.

1 серія – Горить бізнес. Підкинь ідею!

В онлайн-ситкомі «#чатнуті» Ольга Сумська грає власницю ресторану Анну Юріївну, Руслана Писанка – маму і дружину Олю, Володимир Остапчук – маркетолога Зоряна, Вікторія Зубрейчук – бухгалтера Соломонівну. Олексій Тритенко стане шеф-кухарем Русланом, Анна Кузіна – директором ресторану Машею, Валерія Товстолес – дружиною мільйонера Мілена, Павло Вишняков – мільйонером Ігорем. Зірка серіалу «КДН», блогер Богдан Шелудяк грає роль альфонса Тему на карантині, Андрій Трушковський – бізнес-коуча. Камео стали Леся Никитюк, Слава Камінська.

2 серія – Коханець йде в наступ

Анна Юріївна (Ольга Сумська) привернула до порятунку ресторану бізнес-коуча (Андрій Трушковський). До чого призведуть його поради? Тим часом альфонс Тема (Богдан Шелудяк) шукає гроші для розкрутки свого «хіта», який присвятив відразу всім жінкам, з ким зустрічається … і у кого, звичайно, є гроші.

3 серія – Отруєння, яке угробило все!

Щоб врятувати ресторан від банкротсва, а себе від звільнення, команда чатнутих йде на крайні заходи: перепрофільовує ресторан вишуканої кухні на виготовлення спецкорму для собак. Але, звичайно, щось пішло не за планом. Шеф-кухарю вчасно не доставили дорогущего ягняти і готувати довелося з домашньої тушки свині.

4 серія – Тема охмуряє в прямому ефірі Лесю Никитюк

Альфонс Тема (Богдан Шелудяк) намагається увірватися в шоубіз зі своїми двома хітами. Звичайно, йому в цьому допомагають дві Зефіркі – Анна Юріївна (Ольга Сумська) та Мілена (Валерія Товстолес). Богиня Instagram Мілена підключила важку артилерію – Лесю Никитюк.

5 серія – Скандальне викриття, сльози і темний маг

В фінальну, 5 серію цієї інтриги, таємниці і приховані мотиви героїв серіалу переплетуться в величезний клубок пліток, сліз і одкровень. Як зміняться життя героїв на карантині, хто з ким залишиться, чи зможуть врятувати бізнес?

Читайте також –

“Вася і карантин”: Вийшла перша серія комедійного веб-серіалу