fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вася і Карантин

“Вася і карантин”: Вийшла перша серія комедійного веб-серіалу

681

Кожна серія інтерактивного веб-серіалу “Вася і карантин” – окрема скайп-розмова. Смішні персонажі, актуальні обговорення – і все це, не покидаючи чотирьох стін. У головних ролях першого епізоду знялися відомі актори Дмитро Хом’як і Наталка Кобізька.

Про це повідомляє Film.ua, які представили 21 квітня першу серію на своєму YouTube-канал. Головний герой веб-серіалу “Вася і карантин” – простий хлопець, який через пандемію змушений сидіти вдома. Клятий карантин обмежує Васю у всьому. Найголовніше – під загрозою його стосунки з Валею, яка, через небезпеку заразитись вірусом, відмовляється з ним зустрічатися. Але Вася не залишає надії обійняти кохану. Чи вдасться хлопцю подолати всі перепони та умовити Валю пустити його на поріг?

Першу серію під назвою “Вася хоче в гості до Валі” вже можна переглянути за посиланням онлайн:

Режисер і автор сценарію – Аркадій Непиталюк (“11 дітей з Моршина”), продюсерка – Олеся Лук’яненко (“Схованки”). За їх словами, серіал “Вася і карантин” є інтерактивним – творці пропонують глядачам ставати співавторами сюжетів: писати свої варіанти розвитку сюжету, а також ділитися смішними «карантинними» історіями, які включатимуть в сюжет.

“Простоювати в професії не хочеться навіть при карантині, і ми вирішили зняти кіно по скайпу. Адже вдома в самоізоляції можна продовжувати займатися улюбленою справою. Це такий тренінг, перш за все для акторів, щоб трошки розім’ятися і заодно розважитися”, – вважає Олеся Лук’яненко.

Головні ролі у веб-серіалі зіграли Дмитро Хом’як (“Наші котики”, “Халепа на 5 baksiv”), Наталка Кобізька (“Гетьман”, “Гуцулка Ксеня”, “Марк і Наталка”), Олена Узлюк (“Номери”), Володимир Кравчук (“Халепа на 5 baksiv”), Юлія Врублевська (“Спіймати Кайдаша”) та інші. Надалі акторський склад буде поповнюватися.

Читайте також

«Простір/Space»: прибульці стануть героями фільму Дмитра Томашпольського