fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Історія Зимового Саду

Фільм «Історія Зимового Саду» вийшов онлайн на Takflix

651

Найкращий український документальний фільм «Історія Зимового Саду» режисера Семена Мозгового вийшов онлайн на Takflix в перший день зими.

Про це повідомляє прес-служба онлайн-кінотеатру Takflix.com. “Стрічка доступна на всіх територіях світу мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Ціна перегляду — 60 гривень”, – йдеться в повідомленні.

«Історія Зимового саду» — перший повнометражний фільм Семена Мозгового. Світова прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі Ji.hlava у Чехіїу 2018 році. Міжнародна — на DOK Leipzig у Німеччині. Українська прем’єра пройшла на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, де картина отримала нагороду за найкращий український документальний фільм. Також фільм Семена Мозгового брав участь у міжнародному кінофестивалі Full Frame у США.

Фільм розповідає про хранительку квіткової галереї на київській ВДНГ. Вже 45 років жінка доглядає  колекцію екзотичних рослин і оранжерею. Час виходу на пенсію невблаганно наближається, але прохання керівництва скласти повноваження шокує Валентину Миколаївну. Вона протестує, вважаючи, що рослини без неї загинуть — та схоже що її сад живе за власними законами. Одночасно з цим група загадкових радіестезистів знаходить біля входу в павільйон канал потужної позитивної енергії.

Переглянути фільм «Історія Зимового Саду» онлайн можна на Takflix за посиланням. Ціна перегляду — 60 гривень. Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче. Слухайте саундтрек до фільму за посиланням.

Музику до «Історії Зимового саду» написали українські композитори, співзасновники проекту Nova Opera Роман Григорів та Ілля Разумейко. Продюсерами стрічки є Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Олександр Чепіга. Виробник: Мейнстрім Пікчерс. Сума державної фінансової підтримки стрічки становить 385 тис. 500 грн. при загальній вартості виробництва 1 млн 995 тис. 511 грн.

Світлини з фільму

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Історії Зимового саду

Нагадаємо, нещодавно на онлайн-платформі Takflix вийшов український містичний фільм «Брама» режисера Володимира Тихого – про пригоди баби Прісі (Ірма Вітовська), яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження.

Читайте також –

Фільм «Брама» з Ірмою Вітовською вийшов онлайн на Takflix