fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

DreamCast

В Україні з’явилася нова професійна кастинг-платформа DreamCast

657

Портал DreamCast, який запрацював в бета-режимі 1 червня, має на меті полегшити співпрацю кастинг-директорів, акторів і агентів.

Як повідомили “Нове українське кіно” творці порталу, DreamCast взяв за взірець найкращі світові кастинг-портали (Spotlight, Mandy, AktorzyPolscy) та переніс їхній досвід в українські реалії.

«Ініціатива створення DreamCast’у виникла декілька років тому. Українські кастинги здебільшого відбуваються на основі власних баз, актуальність яких доводиться підтримувати в ручному режимі або сумбурно, через дописи у відповідних групах і коментарі у соціальних мережах. Це, звісно, так чи інакше працює, проте ми прагнули запропонувати кастинг-індустрії альтернативний варіант, що полегшив би комунікацію, та такі складові роботи, як розсилка акторських анкет на пошту чи створення акторських пропозицій для проектів», — коментує співзасновниця порталу Ольга Любарова.

Бета-версія DreamCast дозволяє акторам створювати акторське портфоліо й отримувати персональні сповіщення про актуальні кастинги, а кастинг-директорам — можливість систематизувати активні проекти й акторські заявки. Поступовофункціонал порталу буде розширюватися. Наразі розробляються додаткові можливості для акторських агентів, а невдовзі з’явиться англійська версія.

Портал DreamCast, який запрацював в бета-режимі 1 червня, має на меті полегшити співпрацю кастинг-директорів, акторів і агентів.

Команда DreamCast працює над синхронізацією порталу з діяльністю Української асоціації кастинг-директорів і веде активну комунікацію з європейськими кастинг-платформами й організаціями. За словами творців порталу, реєстрація на ньому безкоштовна.

Читайте також

Починається прийом заявок на V Міжнародний кінофестиваль «Бруківка»