fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кінофестиваль “Відкрита ніч. Дубль 23” оголосив програму

432

Кінофестиваль “Відкрита ніч”. Дубль 23″ відбудеться в режимі онлайн з 12 по 16 серпня. Церемонія нагородження переможців відбудеться офлайн, просто неба під зорями Подолу.

Про це повідомляє сайт Держкіно. Цього року на конкурс “Відкритої Ночі” було подано 94 стрічки. З них в ігровому конкурсі змагатимуться лише 6: “#LIKE4LIKE”, режисера Сергія Мисака, “Великдень”, (Валерій Гриша), “Дідусь” (Іван Анучін), “Зловмисник” (Валерій Шевченко), “Тумани” (Володимир Бакум) та “Шпілі-вілі” (Іван Шоха).

В анімаційному конкурсі змагатиметься 5 стрічок: “7010 П”, “Потьмара Анни”, “Прізвище в кишені”, “Невгамовні” та “Історія України за 5 хвилин”.

В рамках позаконкурсної програми відбудеться спеціальний показ короткометражного фільму “Анна” режисера Декеля Беренсона, створеного у ко-продукції Ізраїлю, України та Великої Британії. Фільм розповідає про Анну — одиноку матір середнього віку, що мешкає в невеликому промисловому місті на охопленому війною сході України. Вона працює на м’ясопереробному комбінаті, живе в старій занедбаній квартирі та мріє про краще життя для себе і своєї 16-річної доньки.

По темі: «Анна», «Стоп-земля»: стали відомі переможці proMOTION від Українського інституту

Анна

Усі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 100 000 гривень, наданих Генеральним партнером Райффайзен Банком Аваль. Друга фінансова нагорода – це кошти, зібрані у “Фонді взаємодопомоги”. Головного переможця фестивалю та приз розміром 100 000 грн визначатиме журі. Приз у 100 000 гривень наразі є одним із найбільших для короткого метру в Україні.

Фільм, який виграє кошти, зібрані у “Фонді взаємодопомоги”, цього року визначатиме найсуворіший критик – глядач, шляхом голосування на сайті фестивалю. У конкурсі глядацького голосування беруть участь усі стрічки – ігрові, анімаційні та позаконкурсні.

Відкрита ніч

Поза конкурсом представлять ще шість стрічок:

  • “2014”, реж. Ганна Гладка, Мирослава Трофимчук
  • “Fomo”, реж. Владислав Красінський
  • “Зелений дім”, реж. Валерій Гриша
  • “Козак Варвара та Дніпро”, реж. Надія Лімова
  • “Невидима колекція”, реж. Андріана Ярмонова
  • “Так мут співати”, реж. Анна Ютченко, Діана Горбань

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний щоразу відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Організатором фестивалю є Громадська організація «Нарешті». Президент фестивалю – Михайло Іллєнко.

Читайте також

“Забуті” стануть фільмом-відкриття кінофестивалю “Молодість”