fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

В харківському кіноклубі “Кіновечори ім. Довженко” покажуть фільм “Мої думки тихі”

460

25 березня о 18:00 в рамках Кіновечору пройде перегляд і обговорення фільму “Мої думки тихі”. В обговоренні через Zoom візьмуть участь виконавці головних ролей – Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський.

В рамках показу також пройде майстер-клас Ірми Вітовської. За сюжетом фільму, звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” і вирушити до “привабливої Канади”. Подалі від проблем. Туди, де все таке ж високе, як і він сам, включаючи дівчат. Однак, виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – мама Вадима.

Кінопоказ відбудеться 25 березня о 18:00 у харківському Центрі культури і мистецтв за адресою вул. Пушкінська, 62. Вхід вільний за попередньою реєстрацією на сторінці кіновечорів (поставьте + в повідомленні сторінки).

Український кінохіт «Мої думки тихі» з Ірмою Вітовською та Андрієм Лідаговським у головних ролях вийшов в широкий український прокат 16 січня 2020 року. Світова прем’єра відбулася на секції East of West («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну премію журі. В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Антоніо Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

Показ відбудеться в партнерстві з офіційним дистриб’ютором – Артхаустрафік та їх проектом “Кіноклуб”. “Нове українське кіно” – інформаційний партнер показу.

Увага, кількість місць обмежена!