fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

генделик

Лірична комедія “Генделик” вийде в український прокат у лютому

256

Лірична комедія режисера Тараса Дударя “Генделик”, знята за мотивами оповідань Олександра Столярова, вийде в кіно з 9 лютого 2023 року.

Лірична комедія “Генделик” знята за мотивами оповідань літератора, сценариста та режисера Олександра Столярова.

Картина брала участь у багатьох міжнародних фестивалях в Україні та закордоном. В Україні, серед іншого, картина здобула три нагороди XVI Київського міжнародного кінофестивалю КІНОЛІТОПИС: Кришталевий “Приз глядацьких симпатій”, Диплом за виконання головної ролі (Владислав Мамчур) та Диплом за музичне оформлення (Іван Завгородній). Стрічку також було представлено в рамках Днів українського кіно в Лівані та Китаї.

Одвічне бажання чоловіка знайти справжнє Кохання дарує сценаристу Івану Герасимову зустрічі з жінками його мрій – романтичною Панночкою, розкутою Повією, таємничою Дамою з вуаллю… Іван перестає розуміти, хто з цих жінок реальність, а хто – лише плід його уяви. У пошуках істини він потрапляє до містичного привокзального кафе “Генделик”. Там, завдяки “випадковій” зустрічі з двома дивними незнайомцями, він переноситься в різні емоційні фрагменти свого життя: перше кохання, кумедні курйози, моменти неймовірного щастя і несподіваних розчарувань. Ці спогади допомагають Івану розібратися в усьому і стати вільним.

Дивіться офіційний трейлер фільму “Генделик”

У ролях – Владислав Мамчур, Людмила Загорська, Владислав Никитюк, Олександр Рудько, Сергій Сипливий, Станіслав Москвін, Сергій Петько, Михайло Кукуюк, Тарас Цимбалюк, Ігор Портянко, Олександр Ярема, Артемій Єгоров, Макар Тіхоміров, Ігор Тихомиров, Єфросинія Мельник, Андрій Сторожик, Поліна Носихіна, Світлана Штанько, Марина Веремійчук, Ірина Кучерук та ін.

Режисер-постановник – Тарас Дудар. Сценарій – Олександр Столяров, Дмитро Григоренко. Оператор-постановник – Олексій Назарук. Композитор – Іван Завгородній. Художник-постановник – Олександр Тетерін. Художник з гриму – Олена Куліш. Художник по костюмам – Інна Чумаченко. Монтаж – Мікаел Торгомян. Звукорежисер – Дмитро Скрипка. Директор картини – Василь Жеребило. Продюсери – Дмитро Овечкін, Юрій Будяк. Виробник – Студія “Золоте Руно” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кадри з фільму

генделик

генделик

генделик

генделик

Нагадаємо, “Генделик” було створено в 2019 році, але вихід фільму в широкий кінотеатральний прокат переносився чотири рази через карантинні обмеження. Наступною датою релізу було 3 березня 2022 року, але через повномасштабне вторгнення росії в Україну реліз був знову перенесений на невизначений термін.

Новою датою релізу оголошено 9 лютого 2023 року.

Читайте також

Дату перенесено: воєнна драма “Обмін” вийде в кіно з 1 грудня