fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов італійський трейлер фільму «Коза Ностра» з Ірмою Вітовською в головній ролі

445

В італійських кінотеатрах стартує прокат сімейної гангстерської комедії «Коза Ностра» — про пригоди української заробітчанки Влади Кози, яка допомагає італійському мафіозі повернути колишню могутність. Українську прем’єру побачимо вже після перемоги.

Як повідомляється на офіціійній facebook-сторінці кіновиробника, з 19 травня у широкий кінопрокат по всій Італії виходить українсько-італійський фільм «Коза Ностра», який спільно створили FILM.UA Group та Pepito Produzioni.

Головну роль у фільмі виконала Ірма Вітовська-Ванца (“Казка старого мельника” 2017, “Брама” 2017, “Мої думки тихі” 2019, “Найкращі вихідні” 2022, “Все буде ок!” 2021, “Королі репу” 2021, “Між нами” 2022, “Наші котики 2, або Таємниця жіночого монастиря” 2022, “Смак свободи” 2022).

Героїня Ірми, Влада Коза, — втілення всієї України: безстрашна, щира, чесна, принципова і ладна віддати власне життя заради сім’ї. Цим цінностям вона вчить мафіозі Фредо Лагана, який відіграє не останню роль в клані Коза Ностра.

«Моя героїня схожа на Мері Поппінс. Жінка, що входить в сім’ю, піклується про них, стає клеєм їхніх стосунків. І всіх вчить, як правильно вчиняти», — говорить Ірма про свою героїню. Сюжет «Коза Ностри» поєднує італійську пристрасть та українську любов, гарячу Сицилію та величні Карпати, сімейні цінності та закони мафії», — розповідає Ірма Вітовська-Ванца.

«Коза Ностра» показує українок чесними, відданими, принциповими, незламними, дієвими, гострими на язик. Такими, якими ми їх любимо. Такими, як наші мами. Влада Коза — саме та мама, якої так бракувало сицилійській мафії.

Що станеться, коли звичайна українка Влада Коза потрапить в будинок до надзвичайної італійської родини і з’ясує, що ця родина — мафія? Спершу вичистить весь дім і нагодує всіх борщем! Далі проведе виховну бесіду з головою Коза Ностри. Навчить, як правильно любити, цінувати, захищати рідних. Як давати гідний опір чужинцям. І як виховувати дітей так, щоб вони вміли боронитись та залишалися людьми.

Дивіться італійський офіційний трейлер фільму «Коза Ностра».

Творці стрічки стверджують, що цей фільм — яскравий приклад того, як українки просувають український бренд у світі. Його придумали українки і зіграла головну роль у ньому — українка. Ідея комедії «Коза Ностри» належить продюсерці Катерині Вишневській та сценаристці Анастасії Лодкіній. Дівчата представили історію про Владу Козу на MIA Drama Pitching Forum п‘ять років тому, і знайшли однодумців.

Наразі комедію представляють на міжнародних маркетах, FILM.UA Distribution веде перемовини щодо продажу фільму до низки європейських країн. 22 травня фільм представлять на скринінгу у межах Marche du Film — кіноринку під час Каннського кінофестивалю.

Нагадаємо, фільмування відбулося в 2020 році в Карпатах, на Сицилії та в околицях Риму. Спочатку українско-італійська команда вирушила в Україну — до Верховини, де у зйомках взяли участь місцеві жителі, з’явившись у кадрі у святковому гуцульському вбранні, а згодом — до Італії.

Режисером фільму став Джованні Дота, для якого Коза Ностра стала дебютною повнометражною роботою. Фільм — один із переможців Сімнадцятого конкурсного відбору Держкіно, його українська версія була створена за державної підтримки. Генеральний медіапартнер проєкту — 1+1 media.

Італійський постер фільму

*Головне фото: фрагмент постера

Читайте також

“Ми маємо довести, що ми існуємо”: Олесь Санін завершує роботу над міжнародною версією фільму “Довбуш”