fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Залізна сотня Hot Docs

«Залізна сотня»: український документальний фільм відібрали до індустрійної платформи Hot Docs

338

Стрічка Юлії Гонтарук «Залізна сотня» про добровольців-ветеранів, які знову змушені піти на війну, стала одним із шести інноваційних міжнародних проєктів, який відібрали до індустрійної секції Hot Docs Canadian International Documentary Festival.

Як повідомляє Держкіно, до участі у платформі Hot Docs секції Work-in-Progress відбирають проєкти з високим мистецьким потенціалом на пізніх стадіях виробництва або постпродакшн. В межах презентації автори зможуть представити фільми міжнародним сейлз-агентам, дистриб’юторам, фестивальним відбірникам, бродкастерам.

Залізна сотня Hot Docs

“Company of Steel / Залізна сотня” – це фільм-триптих про добровольців-ветеранів, які демобілізувалися з війни на Сході України у 2015-2017 роках, повернулися до цивільного життя, але змушені піти на війну у 2022 році.

Цей фільм не про війну, цей фільм про те, як змінюються люди, якщо в їхній дім прийшла війна. Через призму трьох героїв стрічка показує зріз українського молодого покоління та демонструє розвиток громадянського суспільства, що яскраво проявило себе в перші тижні повномасштабного російського вторгнення в лютому-березні 2022 року.

Залізна сотня Hot Docs

Виробництвом фільму займається компанія Babylon`13, стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсери – Юлія Гонтарук, Іванна Хіцінська, Олександра Братищенко, Ігор Савиченко.

Hot Docs Canadian International Documentary Festival – один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно, який щорічно проходить у Канаді. Цьогоріч Hot Docs триватиме з 28 квітня до 8 травня.

Читайте також

«Бачення метелика» Максима Наконечного відібрано до конкурсу 75-ого Каннського кінофестивалю