fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Народження супергероя: представлено робочий постер фільму “Капітан Україна”

233

Також стало відомо, що супергеройський фільм від режисера Любомира Левицького “Капітан Україна”, який демонструє велич наших трипільських предків та нашу суперсилу, вийде на Sweet.tv.

Про це повідомив режисер та продюсер майбутнього українського фільму на своїй facebook-сторінці. “Зараз кожен українець на чолі з Президентом став Капітан Україна. Багато з нашої команди вже в воєнній формі на передовій, багато хто волонтерить, а когось нажаль вже з нами нема… Наш проект обов’язково дочекається свого часу, після перемоги!”, — стверджує Любомир Левицький.

Як зазначається, “цей фільм важливий для України, бо він про нового українського героя: близького та зрозумілого кожному. Він підкреслює нашу національну єдність у вражаючому, яскравому та емоційному форматі. Кіно, що створить нового Українського Національного Героя — «Капітан Україна»”.

Події фільму відбуваються у сучасній Україні. Головний герой – правнук Юрія Будяка, журналіст-блогер, на долю котрого випадають великі випробування та місія порятунку України. Джерелом суперздібностей героя є трипільська культура та її таємні обряди. На противагу сучасному герою – реальна історія полтавського журналіста Юрія Будяка, який на початку ХХ століття поїхав до Африки, став капітаном армії під час Англо-Бурської війни і там врятував від розстрілу Вінстона Черчилля. Бури не могли вимовити його прізвище і називали його Капітан Юкрейн.

Проект робочого постеру

Створення кіно про вітчизняного супергероя — багаторічна мрія режисера, яку він розроблював 5 років. Фільм мусить започаткувати бренд українських блокбастерів. Прогнозований бюджет фільму екшену з елементами містики — $ 2 млн.

Читайте також

“Ми маємо довести, що ми існуємо”: Олесь Санін завершує роботу над міжнародною версією фільму “Довбуш”