fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Крим, як це було

«Крим, як це було»: Суспільний телеканал покаже низку документальних проєктів

393

У суботу, 27 лютого, до роковин окупації Криму Російською федерацією Суспільний мовник покаже документальний фільм «Крим, як це було», а також кілька тематичних проєктів про події семирічної давнини.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” у PR-службі “Суспільного”, в роковини початку відкритої фази окупації Криму Російською Федерацією на суспільних телеканалах UA: Перший та UA: Культура відбудеться показ телепрограм про ті події.

Вже завтра, 27 лютого, Суспільний телеканал UA: Перший покаже наступні передачі:

О 20:05 буде транслюватися документальний проєкт «Руський мір. Дари волхвів. Спецтуристи». Стрічка присвячена підготовці Російської Федерації до окупації Криму та спробам організувати сепаратистський рух в Україні в рамках «Російської весни». Команда проєкту повертає глядачів до подій семирічної давнини, а також показує, як до них готувалася російська агентура.

О 22:20 відбудеться показ документального фільму «Крим, як це було». Стрічка розповідає історію українських офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання свої військових обов’язків на суші, на морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення й анексію українського Криму.

Телеканал UA: Культура о 20:00 покаже документальний фільм «Операція “Крим”». Проєкт розповідає про реальні події березня-квітня 2014 року, спростовуючи російську пропаганду. Автори розкривають правду про те, як насправді відбувався псевдореферендум у Криму, який був прикриттям для прямої військової окупації частини території України.

За темою: “Черкаси” онлайн: фільм офіційно виклали на онлайн-платформах

Нагадаємо, 26 червня 2020 року запустили новинний сайт «Суспільне Крим». На ньому висвітлюють події на окупованому півострові.

Читайте також

Творці фільму “Крим, як це було” виклали стрічку у відкритий доступ (дивитись онлайн)