fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Лікарка Бандерівське смузі

“Лікарка”: вийшов новий епізод “Бандерівського смузі” про злободенний нюанс професії та Присягу Гіппократа

324

Творці “Бандерівського смузі” представили 11 серію гумористичного шоу про “нетрадиційні методи лікування рсні від наших героїчних лікарів”.

Як йдеться в описі епізоду “Лікарка”, нова серія присвячена українським героїчним медикам, “які так само, як і наші воїни щоденно йдуть на подвиг, рятуючи чужі життя”.

“Іноді їм навіть доводиться рятувати життя тих, хто на нього не заслуговує. Але так само, як наші солдати давали присягу на вірність народу України, так і лікарі давали Клятву Гіппократа, відступити від якої вони не можуть. Але в будь-якій професії є свої нюанси… Наше свіженьке відео, саме про такий нюанс”, – пишуть творці гумористичного шоу.

Дивіться 11 серію «Лікарка» гумористичного шоу «Бандерівське смузі»

За темою: «Волонтерка»: вийшов новий епізод «Бандерівського смузі» з Віталіною Біблів у головній ролі

У новій серії гумористичного шоу зіграли Олеся Жураківська, Юрій Микуленко.

Режисер 11 серії – Дмитро Суржиков; монтаж і графіка – Віталій Ващенко; сценарій – Дмитро Григоренко, Юрій Микуленко; оператор – Олексій Назарук; звукорежисер постпродакшну – Іван Гладюк; реквізит – Олександра Суржикова.

Нагадаємо, «Бандерівське смузі» – гумористичне шоу, яке почало створюватись командою ентузіастів із режисерів, акторів, сценаристів та операторів в Кам’янці-Подільському в березні 2022 року після повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

Виробництво здійснює Kamianets-Podilskyi Film Office (раніше студія незалежного кіно energ1x Production та Easy Films).

Читайте також

«Область Героїв»: на Київщині розпочалися зйомки фільму «про янголів, які пройшли крізь пекло»