fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Валерія виходить заміж

На Венеційському кінофестивалі покажуть україно-ізраїльський фільм “Валерія виходить заміж”

204

Фільм “Валерія виходить заміж” спільного виробництва Ізраїлю та України відібрано до участі у 79-му Венеційському кінофестивалі.

Як повідимляє PR-агенція Move in Movie, стрічка режисерки Міхал Вінік змагатиметься за нагороду конкурсної програми Orizzonti Extra. Співпродюсери стрічки — Анна Яценко та Володимир Яценко з українського кінопродакшену ForeFilms.

“Ми щасливі, що цього року на Венеційському кінофестивалі обидва фільми, які мають відношення до України, створені нашою компанією. Це велика рідкість у європейській кіноспільноті, і це велика радість для нас, що ми не помиляємося із вибором режисерів та історій. «Валерія виходить заміж» підтримана нами за власний кошт і це доводить, що можна створювати успішні фільми не тільки за допомоги держави. Я хочу подякувати всім, хто нам у цьому допомогав”, – коментує Володимир Яценко.

Валерія виходить заміж

Кадр з фільму

“Валерія виходить заміж” — другий повнометражний фільм ізраїльської режисерки Міхал Вінік. Її дебютний короткий метр “Приманка” був показаний на Кінофестивалі “Санденс”, друга короткометражна робота “Перевірка реальності” – на Міжнародному кінофестивалі в Локарно, а повнометражний дебют “Рум’яна” відбувся на Міжнародному кінофестивалі у Сан-Себастьяні.

Нова стрічка режисерки “Валерія виходить заміж” розповідає про двох сестер з України. Христина познайомилась із майбутнім чоловіком в інтернеті, вийшла за нього заміж за розрахунком та живе тепер в Ізраїлі. Її сестра Валерія, яку зіграла Дар’я Творонович, збирається досягнути щастя тим самим шляхом. Та чи вдасться їй це?

Права на міжнародний продаж фільму «Валерія виходить заміж», який минулого року брав участь у програмі First Cut+, придбала німецька сейлз-компанія M-Appeal.

79-й Венеційський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 31 серпня до 10 вересня.

Нагадаємо, два з попередніх проєктів продакшену ForeFilms, фільми “Антлантида” та “Відблиск” режисера Валентина Васяновича також були представлені на Венеційському кінофестивалі в секції “Горизонти” (перемога) та в основному конкурсі відповідно. Всі фільми цієї продюсерської компанії мали свої прем’єри на кінофестивалях класу А.

___________________

Венеційський міжнародний кінофестиваль – найстаріший кінофестиваль у світі, який був заснований у 1932 році як кінематографічну частину виставки Венеційське бієнале. Програма Orizzonti Extra з’явилась у 2021 році як альтернатива попередній секції Sconfini, присвяченій артхаузним та експериментальним фільмам. У фокусі Orizzonti Extra – нові тенденції у світовому кіно та відкриття нових імен на кінематографічній мапі.

Читайте також

Фільм “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча представлять на Венеційському кінофестивалі