fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Лісова пісня» Христина Соловій

Як звучить «Лісова пісня»: Христина Соловій презентувала кліп до саундтреку з анімаційного фільму «Мавка»

166

В анімаційному фільмі «Мавка. Лісова пісня» саундтрек у виконанні Христини Соловій лунає у завершальній сцені фільму та допомагає глядачам яскравіше відчути емоції від перегляду.

Творці анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня» (студія Animagrad (Film.ua Group) і Христина Соловій представили кліп на емоційний саундтрек до мультфільму «Лісова пісня».

За темою: «Мова вітру»: Артем Пивоваров і Христина Соловій виконали саундтрек до мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Христина є авторкою слів, а також композиторкою «Лісової пісні». Над аранжуванням працювали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken). Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а образ створили Віталій Бірківський та Дмитро Грушківський.

схристина соловій мавка лісова пісня

«”Лісова пісня” Лесі Українки — моя настільна книга ще з дитинства, я була кільканадцять разів на виставі у театрі Курбаса. Образ Мавки — мій улюблений в українському бестіарії. І я мала мрію бути причетною до створення нової культурної спадщини України, яка є триб’ютом Лесі Українці. Мені важливо бути у цьому процесі співтворцем. Переглядаючи робочі матеріали мультфільму, я розуміла, що в анімаційному фільмі історія й образ Мавки зовсім інші, ніж у першоджерелі драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», себто її повне переосмислення. Відтак, я бачила своїм завданням написати пісню, лірика і музика якої буде натхненна Лесиними поезіями та стилем словопису», — поділилася Христина емоціями від роботи над саундтреком для анімаційного фільму.

У кліпі перетинаються два світи: в одному — герої анімаційного фільму, в іншому — Христина, яка сама стає Мавкою у реальному світі. Дива трапляються з тими, хто вірить в них. І які б труднощі не були позаду, які б виклики не чекали попереду, з любов’ю та вірою в серці можна здолати все, запевняють творці. «Лісова пісня» — це маніфест віри: в себе, в найближчих людей та в щасливе майбутнє. 

Слухайте композицію на усіх музичних платформах, дивіться відео на YouTube-каналі

Нагадаємо, прокат фільму триває у кіно з 2 березня. За перший вікенд у прокаті «Мавка» обійшла американський блокбастер «Аватар 2: Шлях Води» за кількістю проданих квитків – 189 048, а касові збори склали 24,9 мільйона гривень. Незабаром мультфільм з’явиться на великих екранах та стримінгових платформах в усьому світі.

За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Читайте також

Представлено добірку саундтреків до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»