fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка. Лісова пісня

Представлено добірку саундтреків до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

376

До плейлиста «Мавка. Лісова пісня» увійшли переспіви українських народних співанок, етномузика та сучасні пісні. Також композиції у виконанні Артема Пивоварова, Христини Соловій, Марії Квітки та етногурту «ДахаБраха».

Як розповіли творці на своїй офіційній сторінці в Facebook, це перша добірка саундтреків на музичних платформах до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який стратував у національному прокаті з 2 березня. Допрем’єрний показ відбувся у Львові.

“Ми зібрали їх в одному плейлисті, аби ви могли опинитися в Мавчиному Лісі, просто увімкнувши обраний трек. Шукайте їх на усіх музичних платформах й дивіться «Мавку» у кіно!”, — коментують автори. Посилання на альбом: https://orcd.co/mavka_forest_song 

За темою: «Мова вітру»: Артем Пивоваров і Христина Соловій виконали саундтрек до мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Мультфільм знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. Мавка — Душа Лісу — закохується у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Фільм створено студією Animagrad (Film.ua Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює Film.ua Distribution та «Кіноманія».

Раніше ми повідомляли, що до роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну творці анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» створили емоційне відео, присвячене незламним українцям. В основі ролика — сцена битви між двома світами — Світом Лісу та Світом Людей, що нагадує запеклу боротьбу українців за свій дім, мир та Перемогу.

Читайте також

Мавка палає люттю: незламним українцям присвячено емоційне відео від творців мультфільму