fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бачення метелика

Збір на «Метелики»: напередодні виходу фільму «Бачення метелика» розпочалася благодійна акція

142

ГО «Жіночий ветеранський рух» — Veteranka, мережа кінотеатрів Multiplex та команда фільму «Бачення метелика» розпочинають благодійний збір коштів на дрони для аеророзвідниць. Мета акції — зібрати 200 тисяч гривень на 3 квадрокоптери до виходу фільму в українських кінотеатрах.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили пресрелізом Arthouse Traffic. Як зазначає дистриб’ютор, фільм виходить в український прокат 6 квітня, і саме до цієї дати триватиме благодійний збір коштів на банку. Також напередодні старту прокату в мережі кінотеатрів Multiplex відбудуться благодійні допрем’єрні покази стрічки — всі гроші з квитків будуть перераховані на користь збору.

За темою: Фільм «Бачення метелика» Максима Наконечного вийде в кіно навесні

«Бачення метелика» — дебютна повнометражна робота режисера Максима Наконечного. Сценарій фільму він написав спільно з письменницею та режисеркою Іриною Цілик («Земля блакитна, ніби апельсин», «Я і Фелікс»).

Ця картина — портрет української войовниці. Розповідаючи історію однієї незламної жінки, вона торкається багатьох тем: від рівності в армії до адаптації колишніх полонених. Cаме на ці проблеми направлена діяльність Жіночого ветеранського руху. У стрічці знялися членкині руху Veteranka, учасниці бойових дій: парамедикиня Катерина Приймак та розвідниця, санінструкторка Аліна Гордєєва.

Стрічка розповідає про українську аеророзвідницю, яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Долучитися до збору можна будь-якою пожертвою.

🔗Покликання на банку

https://send.monobank.ua/jar/4Es5zRtktZ

💳Номер картки банки

5375 4112 0311 2631

Деталі благодійної акції — на сайті.

Читайте також

Збір на розвідувально-ударний комплекс: творці фільму «Мирний-21» співпрацюють із фондом «Повернись живим»