fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка година землі

“Мавка” закликає вимкнути світло під час акції “Година Землі”

533

Незважаючи на карантин, саме сьогодні, 28 березня, “Мавка” та WWF Україна закликають підтримати акцію “Година Землі”. Долучитися до світової ініціативи можна вдома усією сім’єю – для цього слід вимкнути світло та електронні прилади з 20:30 до 21:30.

Про це написали творці “Мавки” на сторінці мультфільму. “На жаль, люди надмірно використовують природні ресурси, знищують цілі ліси та своєю діяльністю забруднюють екологію. Через це страждає рослинний і тваринний світ, а деякі види знаходяться на стадії вимирання”, – написали вони та запропонували кроки, як зарадити екологічній катастрофі та допомогти планеті?

1. Споживайте свідомо. Відмовтеся від одноразового посуду, скажіть пластику «ні!», використовуйте не більше, ніж потребуєте; сортуйте сміття, здавайте батарейки; відправляйте речі на переробку.

2. Перейдіть на режим економії електроенергії. Якщо ви тривалий час не користуєтеся побутовою технікою, то вимкніть її з розеток. Переходьте на енергозберігаючі лампи та встановлюйте освітлення з датчиками руху.

3. Спробуйте посадити вдома рослини, які згодом можна буде пересадити у відкритий ґрунт.

4. Беріть участь у благодійних акціях, що спрямовані на збереження природи. Ось наші друзі WWF Україна мають низку ініціатив, до яких ви зможете долучитися після карантину. Деталі на їхній сторінці.

Природа буде вдячна за кожен ваш крок. А сьогодні будьте з нами – вимкніть світло на годину й подаруйте її Землі 💚

Нагадаємо, “Годину Землі” започаткував Всесвітній фонд дикої природи WWF в Австралії як символічну акцію, покликану привернути увагу до проблем зміни клімату та необхідності заощаджувати ресурси. Ініціативу Години Землі підтримують у всіх країнах світу, протягом багатьох років у цей час згасає театр Сіднею, Лондонське око, Колізей у Римі, єгипетські піраміди та інші визначні місця та споруди світу.

У 2020 році “Година Землі” відбудеться 28 березня з 20:30 до 21:30, у цей час рекомендується вимкнути світло у квартирах та офісах заради підтримки збереження Землі та сталого використання її ресурсів. До акції “Година Землі” приєднались також творці мультфільму “Мавка”.

Читайте також

В очікуванні прем’єри. Все про зйомки українського анімаційного 3D-фільму “Мавка. Лісова пісня” Олександри Рубан