fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка. Лісова пісня

«Мавка. Лісова пісня» серед найкасовіших українських фільмів в історії

807

За перший вікенд у прокаті «Мавка» обійшла американський блокбастер «Аватар 2: Шлях Води» за кількістю проданих квитків – 189 048.

Про це повідомляють творці анімаційного фільму на своїй сторінці в facebook. Як зазначається, за перший прокатний вікенд український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» переглянуло 189 048 глядачів, а касові збори склали 24,9 мільйона гривень. Незабаром мультфільм з’явиться на великих екранах та стримінгових платформах в усьому світі.

За темою: “Мавка. Лісова пісня” вийде в українських кінотеатрах з 2 березня

За даними DzygaMDB, наразі мультфільм посідає 12 місце у рейтингу українських фільмів за прибутковістю від прокату.

За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Раніше ми повідомляли, що американська компанія Shout! Factory придбала права на показ українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» на територіях США та Канади. Фільм продали також на понад 20 територіях: Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія, а також країни Близького Сходу та Північної Африки.

Презентувано графік прем‘єр мультфільму за кордоном: Країни Близького Сходу та Північної Африки – 2 березня Франція, Бельгія – 29 березня Австралія та Нова Зеландія – 6 квітня Нідерланди – 19 квітня Італія – 20 квітня В’єтнам – 29 квітня Хорватія, Боснія і Герцеговина, Албанія, Македонія, Косово – 27 квітня Андорра та Іспанія – 28 квітня Угорщина та Португалія – 4 травня Румунія – 12 травня Сербія та Чорногорія – 29 червня Естонія, Литва, Латвія, Польща – 14 липня Туреччина – 25 серпня.

Як повідомляють творці фільму, точні дати прем’єр на території США, Канади, Латинської Америки, а також в Південній Кореї, Монголії, Ізраїлі, Великій Британії, Чехії, Словаччині, Болгарії, Кіпрі, Греції, Данії, Фінляндії, Норвегії, Швеції та в інших країнах буде анонсовано згодом.

Читайте також

Представлено добірку саундтреків до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»