fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка та герої культового британського мультсеріалу Hey Duggee разом виконують Вітальну пісеньку

250

Творці анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня» разом із Studio AKA та BBC Studios за підтримки агенції Mother створили спеціальний епізод культового британського анімаційного серіалу Hey Duggee.

Як повідомляється на сайті повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», у випуску можна побачити Мавку, Жабокиця Квуся, Русалок, Мохушів та інших жителів Лісу, які разом з героями Hey Duggee, білками та колібрі, вчаться вітатись українською та англійською.

Відео створене завдяки партнерству творчих команд українського мультфільму та британського анімаційного серіалу Hey Duggee – студій Animagrad (FILM.UA Group), Studio AKA та Mother для BBC Studios.

«Ця співпраця для нас дуже важлива, і ми раді та вдячні за підтримку компанії Mother, що поєднала Даґґі та Мавку; це дало нам змогу допомогти дітям через улюблений британський анімаційний серіал подружитися з уже улюбленими українськими анімаційними персонажами». СЕО Animagrad Єгор Олесов підкреслює важливість таких проєктів в умовах війни, адже вони бодай трохи допомагають тимчасово переміщеним українцям адаптуватися у нових умовах, а також підтримують українську анімаційну індустрію, яка переживає непрості часи.

У новій спецсерії Hey Duggee показує, що Мавка та Жабокиць Квусь говорять іншою мовою, бо вони з України. Щоб їм було легше влаштуватися на новому місці, Даґґі, Білки та Колібрі співають Вітальну пісеньку, у якій є перекладені українські вирази, щоб новоприбулі почувалися як удома (і щоб у дітей були фрази для спілкування на початку).

Мультфільм знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Нагадаємо, дідер світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group придбав права на показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та на франкомовних територіях.

Раніше мультфільм було продано на понад 20 територій, до яких входять Італія, Іспанія, Швейцарія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія, а також країни Близького Сходу та Північної Африки.

В Україні вихід стрічки в кінопрокат очікується після Перемоги.

Читайте також

Мавчин танок та веснянка від «ДахаБраха»: вийшов новий саундтрек до мультфільму «Мавка. Лісова пісня»