fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка ДахаБраха

Мавчин танок та веснянка від «ДахаБраха»: вийшов новий саундтрек до мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

807

Творці анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня» презентували музичне відео з новою сценою з мультфільму, у якому лунає саундтрек-веснянка від етногурту «ДахаБраха». Команда присвячує ролик майбутнім веснам нескорених українців.

Усміхнена Мавка в новому образі — традиційному українському вбранні, Лукаш та інші анімаційні герої святкують весну. За давніми обрядами вони відзначають його танцями, співами веснянок та народними забавами на ярмарку.

“Ця робота мала б стати святковим гімном приходу весни, проте трагічні події в Україні змусили нас перенести дату її виходу. Та зараз, надихнувшись відчайдушною боротьбою кожного українця за свободу, ми воюємо власною зброєю — своєю творчістю, просуваючи українську культуру усім світом, попри усі намагання ворога заперечити нашу самоідентичність та незалежність”, — розповідають автори.

Оригінальний саундтрек, що звучить у відео, — автентична веснянка у виконанні гурту «ДахаБраха». Музиканти не лише створили пісню для «Мавки», а ще й з’являться в мультфільмі у ролі друзів Лукаша сільських музик. Анімаційні Марко, Ніна, Олена та Ірина постануть у своїх найвідоміших концертних образах.

“Мавка. Лісова пісня” – найочікуваніший український мультфільм останніх років, який створюється студією Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Держкіно і має вийти у прокат наприкінці 2022 року.

Мультфільм знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. За сюжетом, Мавка — Душа Лісу — закохуюється у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи обов’язок лісової берегині.

Режисери: Олег Маламуж, Олександра Рубан. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов. Лінійні продюсери: Яна Медведєва, Олександра Луценко. Промопродюсерка: Ксенія Баранова. Директор виробництва: Андрій Міліцький. Сценарист: Ярослав Войцешек. Арт-директор: Крістіан Коскінін. Головний супервайзер: Олександр Коновалов.

Читайте також

Українські фільми-переможці Каннського кінофестивалю 2022 (повний огляд)