fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мій дідусь Дід Мороз 2 грудня

«Мій дідусь – Дід Мороз» вийде в прокат 2 грудня

396

Новорічна сімейна комедія Сергія Шляхтюка «Мій дідусь – Дід Мороз» про хлопчика, який відправляється на пошуки свого дідуся Діда Мороза, щоб той зробив диво і повернув йому тата, вийде на великі екрани 2 грудня.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомив режисер фільму Сергій Шляхтюк. Комедія «Мій Дідусь – Дід Мороз» це добрий, веселий, сімейний фільм, який занурить глядача у новорічну атмосферу, поверне віру у дива, – йдеться в повідомленні.

Режисер стрічки Сергій Шляхтюк разом із командою фільму хочуть нагадати глядачеві про те, що незважаючи на сучасні умови і технічний прогрес, люди не повинні забувати про головні цінності: родину, дружбу, любов і доброту один до одного. І не забувати про те, як важливо дати дітям щасливе дитинство і зберегти в них віру у дива.

Мій дідусь Дід Мороз 2 грудня

Слоган фільму: «Коли новий рік не клеїться, його потрібно терміново рятувати!»

Стрічка розповідає про хлопчика Максима, який дуже чекає повернення свого тата і напередодні нового року загадує заповітне бажання: «щоб тато повернувся і встиг до свята». Але, він розуміє що бажання не проста, це не машинка або планшет. Тому він вирішує поїхати до Києва щоб знайти там Діда Мороза, який зі слів його мами доводиться Максиму рідним дідусем. Через це, хлопчик відправляється у ризиковану подорож в пошуках свого дідуся.

У фільмі зіграли: Наталя Бадер, Лев Пічахчі, Діана Глостер, Микита Вакулюк, Дядя Жора (Вадим Мичковський), Дар’я Дубровська, Ірина Кудашова, Лючія Кургінян, Руслан Сєфєров, Юлія Ігнатова, Юлія Антоненко, Аделія Назарчук, мопс Картман.

За темою: «Мій Дідусь – Дід Мороз»: вийшов саундтрек до фільму у виконанні СолоХи

Зйомки картини проходили у Києві та Київській області протягом всього 2020 року. Для Сергія Шляхтюка цей проект став режисерським дебютом.

Виробник фільму «Мій дідусь – Дід Мороз» – компанія SHL Production та Bad Karma Production. Режисер – Сергій Шляхтюк, автор сценарію – Єва Воерманн, Сергій Шляхтюк, оператор – Сергій Субботін, продюсер – Єва Воерманн, Сергій Шляхтюк, Євгеній Литвиненко, виконавчий продюсер – Сергій Шляхтюк, лінійний продюсер – Єгор Снігир.

Нагадаємо, минулого року у зв’язку з пандемією прем’єра сімейної комедії відбулася онлайн – вийшла одночасно на Megogo та Oll.tv.

Кінотеатральна прем’єра фільму «Мій дідусь – Дід Мороз» відбудеться 2 грудня 2021 року.

Мій дідусь Дід Мороз 2 грудня

Читайте також

Комедія «Зірки за обміном» вийде в прокат 1 січня