fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Комедія «Зірки за обміном» вийде в прокат 1 січня

374

Комедійна стрічка «Зірки за обміном» з Олею Поляковою та Дзідзьо у головних ролях вийде на великі екрани 1 січня 2022 року.

Про це творці фільму повідомляють на своїй сторінці у Facebook. Поп-діва Оля Полякова, яка не тільки зіграла головну роль в картині, а також виступила в якості співпродюсера фільму, презентувала стрічку на Літньому кіноринку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, – йдеться в повідомленні. – Співачка прибула до Одеси зі своєю командою, особисто представила кінороботу, що стала її дебютним продюсерським досвідом, і оголосила дату виходу картини в широкий прокат – з 1 січня 2022 року.

“«Зірки за обміном» як добрий, смішний, сімейний фільм, в якому знайшлося місце всьому: як любовно-драматичній лінії, так і сценам з погонями”, – описує фільм Оля Полякова.

Зірки за обміном вийде

За сюжетом сімейної комедії, зірки шоу-бізнесу Оля Малякова і Фома Михайловський є непримиренними суперниками на сцені. Несподіваним чином опинившись в тілах одне одного, вони намагаються повернути свої життя, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. А ще – на особистому досвіді зрозуміти, що гендерні стереотипи – це просто міфи.

Дивіться тизер комедії «Зірки за обміном».

Зйомки стрічки були завершені влітку 2020 року. В картині зіграли: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Євфросинія Мельник, Олег Волощенко, Єлізар Назаренко, Роман Халаімов, Наталія Сумська, Юрій Горбунов та інші.

За темою: Завершилися зйомки комедії з Олею Поляковою та Дзідзьо «Зірки за обміном»

Зірки за обміном вийде

Фільм вироблений компанією Secret Service Entertainment Agency та Kinorob за підтримки Держкіно. Режисер-постановник картини – Олексій Даруга, автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук, художник-постановник – Карина Балеян. Генеральні продюсери: Ольга Полякова, Єгор Олесов, Михайло Ясинський, Наталія Юхно.

Нагадаємо, прем’єру стрічки виробники планували ще у грудні 2020-го, але епідеміологічна ситуація змусила перенести дату виходу фільму в прокат на 2022 рік. Комедія «Зірки за обміном» вийде на великі екрани з 1 січня нового року.

Читайте також

Ірма Вітовська змінила імідж для ролі Ольги Франко у фільмі «Смак свободи»