fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Королі репу»: вийшов новий тизер музичної драми

430

Творці фільму «Королі репу» представили спеціальний тизер музичної драми у стилі гангста-реп з нагоди прем’єри стрічки на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Головну роль у фільмі режисера Мирослава Латика виконує актор з майстерні Богдана Бенюка Міша Дзюба. Одну з епізодичних ролей грає володарка багатьох національних премій з кіномистецтва, у тому числі “Золота дзиґа” 2020, Ірма Вітовська («Мої думки тихі»«Брама», «Таємний щоденник Симона Петлюри», «Казка старого мельника», «Леся+Рома»).

За темою: «Королі репу»: Ірма Вітовська зіграє у фільмі в стилі ганста-репу

Королі репу тизер

За сюжетом, сімнадцятирічний випускник сільської школи хлопець на прізвисько Казан понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини Свєти. Заради своїх мрій він готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя в іншому напрямку.

Дивіться новий офіційний тизер фільму «Королі репу»

Також в картині зіграли: Антон Вельбой, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис. Режисер-постановник фільму – Мирослав Латик («Халепа на 5 Baksiv»). Автор сценарію – Роман Магрук, Олексій Комаровський, Мирослав Латик. Оператор-постановник – Денис Демидович, художник-постановник – Марина Пшеничникова. Продюсери – Юрій Мінзянов («Погані дороги», «Припутні», «Секс, і нічого особистого»), Дмитро Мінзянов, Влад Ряшин. Виробник – українська кінокомпанія Kristi Films. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

За темою: 11 нових українських фільмів, які покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі 2021

Нагадаємо, прем’єра в Україні музичної драми «Королі репу» відбулася 14 серпня на Одеському міжнародному кінофестивалі. Попередній заявлений період виходу стрічки на великі екрани – початок осені 2021 року.

Кадри з фільму

Королі репу тизер

Королі репу тизер

Королі репу тизер

Читайте також

Вийшов тизер фільму “33й” від творців “Безславних кріпаків”