fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Як створювалися візуальні ефекти до спортивної драми «Пульс» (відео-backstage)

406

Як у спортивній драмі «Пульс» НСК «Олімпійський» перетворювався на стадіон у Пекіні — Postmodern Digital представили мейкінг-оф відео.

Кінопрокат спортивної драми «Пульс» режисера Сергія Чеботаренка, створеної на основі реальної історії української паралімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук, продовжується в кінотеатрах країни.

Візуальні ефекти для фільму створювала команда Postmodern Digital. Разом з режисером Сергієм Чеботаренко митці працювали від сторібордів та знімального майданчика до останнього шоту. Команда також готувала превізи й шукала рішення для зйомок натовпу на стадіоні.

Спеціально для проєкту було створено CG-стадіон, що максимально повторював Пекінський національний стадіон “The Bird Nest”. Але професіонали розробили технічні рішення, що дозволили його інтегрувати з полем київського НСК «Олімпійський».

Як вийшло в професійної команди перетворити НСК «Олімпійський» на стадіон у Пекіні — дивіться у відео.

Дивіться також відео-backstage, яке дозволяє зазирнути за лаштунки спортивної драми, створеної на основі реальної історії української паралімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук, та емоційні миті, технічно складні сцени, дублі, кадри, проїзди, “стоп, знято!”.

Нагадаємо, за сюжетом, юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

За темою: Коли бігаю – я живу: рецензія на фільм «Пульс»

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Режисер: Сергій Чеботаренко. Продюсер: Єгор Олесов. Оператор: Юрій Король. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш. Художник-постановник: Марія Островська. Художник з костюмів: Руслан Хвастов. Художник із гриму: Алла Леонова. Виробництво: KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) («Незламна», «Сторожова Застава»«Захар Беркут»«Ціна Правди») за підтримки Міністерства культури України. Дистрибутор: Кіноманія і FILM.UA Distribution.

Нагадаємо, 19 серпня о 19:00, в рамках серпневих онлайн-зустрічей з представниками кіноіндустрії разом з Kharkiv MeetDocs, поговоримо в прямому ефірі з режисером фільму «Пульс» Сергієм Чеботаренко. Стрім проходитиме у Facebook порталу «Нове українське кіно».

Читате також

Бокс-офіс липня: літо прискорює «Пульс» або касові збори спортивної драми