fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

між нами

“Між нами”: в Києві розпочалися зйомки психологічного трилера

1 086

В основу фільму “Між нами” лягла історія двох жінок, які спираються одне на одну в пошуках шляхів розв’язання власних ціннісних та емоційних проблем. В головних ролях – Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська.

Першою з дев’яти локацій для зйомок стало ЖК Чикаго у центрі Києва, – повідомили порталу “Нове українське кіно” творці стрічки. Виробництвом картини займається продакшен Up Ua Studio, продюсерка Поліна Герман.

«Ця історія розказує про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму — Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша по відношенню до власного чоловіка, Аня по відношенню до сина. Драматизм ситуації загострюється коли вони виявляються залучені в кримінал», – розповідає про стрічку режисерка та співсценаристка «Між нами» Соломія Томащук.

між нами фільм

“Між нами” – це повнометражний ігровий дебют Соломії Томащук. Раніше режисерка зняла декілька короткометражних фільмів. Оператор-постановник стрічки Юрій Дунай добре відомий глядачу по фільму “Черкаси”, який нещодавно повернувся в кінотеатри. Художник-постановник Юрій Григорович.

Головні ролі в картині грають Анастасія Пустовіт, Ірма Вітовська та Дмитро Сова. Також у фільмі з’являться Михайло Дзюба, Сергій Детюк, Євгеній Ламах, Ганнуся Ярмоленко, Петро Пастухов, Андрій Самінін, Наталія Єфремова, Анастасія Касілова, Антоша Байбаков та інші.

between us соломія

Фільм став переможцем 11 пітчингу Держкіно та отримав 100% державне фінансування у розмірі близько 11 млн гривень. Взимку тривала активна підготовка до зйомок, цей етап виробництва мав закінчитися до травня, але пандемія стала на заваді планам кінематографістів і внесла свої корективи.

Після дозволу на повернення до зйомок, 12 травня цього року, перед творцями фільму постало завдання створити “вручну” антураж фільму-нуару, який не передбачав буйної липневої природи у повному розквіті. Тож автори переписували максимально сцени, де це можливо, переносячи дію в приміщення та в темний час, а там де це неможливо, локейшен менеджери отримали завдання шукати такі локації, де природа проявляє себе мінімально.

між нами тарілка

“Відзняли перший кадр” лише на словах звучить як справа кількох хвилин. Насправді це була складна емоційна сцена, але знята “одним кадром”. Тож прийшлося попріти до тарілочки”, – коментують творці картини.

За їх словами, перша знімальна зміна тривала з 11:30 до 00:57 наступного дня. Загалом зйомки фільму відбуватимуться з 18 липня до 21 серпня. Окрім ЖК Чикаго, частини дії проходитимуть в новобудові на Рибальскому, в клініці Верум Експерт, на території Київського річкового порту, в ресторанах Гастро Театро та Шовковий Шлях, в клубах Теплий Ламповий, Мастєрская, Клоузер.

Прем’єра фільму запланована на наступний рік. Дивіться трейлер фільму “Між нами”:

Читайте також

“Бурштинові копи”: розпочалися зйомки поліцейської комедії Аліни Бухтіярової