fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільму Простір

700 годин відео: технічний етап монтажу фільму “Простір/Space” завершено

656

“Кінокомпанія Гагарін Медіа” завершила перший (технічний) етап монтажу фантастичного фільму “Простір / Space”. Оброблено більше 700 годин відео, знятих 67 акторами проєкту в умовах самоізоляції під час весняного карантину.

Як повідомляють творці стрічки, монтаж було завершено 26 липня. Всі, хто брав участь у знімальному процесі, знаходились у своєму просторі і спілкувались з авторами фільму онлайн. Зйомки проходили в Києві, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі та Вільнюсі за принципом, коли актори самі знімають себе на смартфон за пропонованими обставинами, передбаченими сценарієм.

“Кіно – це завжди вікно у Космос. А ще я вважаю, що фільм – це жива істота. Те, що ми робимо зараз, є просто тому підтвердженням”, – розповів порталу “Нове українське кіно” режисер картини Дмитро Томашпольський.

простір

простір фільм

Продюсером виступила Олена Дем’яненко, яка до того працювала над стрічками “Гуцулка Ксеня”, “Моя бабуся Фані Каплан” та іншими.

Нагадаємо, кожен наступний епізод сценарію повідомлявся виконавцям напередодні чергового знімального дня. Актори самі вирішували, які саме дії виконувати у запропонованих обставинах. Потім матеріал надсилався режисеру. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього.

Повністю завершити монтаж фільму “Простір” планують до жовтня цього року. Орієнтовно прем’єра може відбутись до кінця 2020 року.

Читайте також

 «Простір/Space»: прибульці стануть героями фільму Дмитра Томашпольського