fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Мої думки тихі» покажуть просто неба з перекладом жестовою мовою

402

Спеціальний показ авторської комедії Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» з перекладом жестовою мовою відбудеться сьогодні, 23 липня, в межах літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» в парку імені Тараса Шевченка в Києві.

Завдяки соціальній ініціативі «Дивись, як чутно», що створена медіасервісом Megogo, люди з порушеннями слуху зможуть побачити найкасовіший український фільм 2020 року.

Початок о 21:30. Вхід вільний!

За сюжетом стрічки «Мої думки тихі», звукорежисер і композитор Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує можливість, про яку і думати не міг. Усе, що потрібно герою Андрія Лідаговського, аби поїхати в омріяну Канаду з «незручної» України, — записати голоси закарпатських тварин. Однак виявляється, що все значно складніше, адже головним супутником у новій роботі буде людина, яка для цього аж ніяк не годиться, — мама Вадима.

«Мої думки тихі» з Ірмою Вітовською та Андрієм Лідаговським у головних ролях представили на секції East of West («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну премію журі.

Українська кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася на Одеському міжнародного кінофестивалі, де картина отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська–Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

В широкий український прокат комедія з Ірмою Вітовською та Андрієм Лідаговським вийшла 16 січня 2020 року. Касові збори стрічки складають 9 млн 455 тисяч гривень, у кінотеатрах її подивилося понад 103 тисячі глядачів, причому результат зборів другого вікенду був більший, ніж за перші вихідні.

За темою: За темою: «Мої думки тихі 2»: вийшов перший трейлер сиквелу комедії

«Кіновернісаж просто неба» в Києві вдруге організовує кінокомпанія UP UA STUDIO і відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської РДА. Портал «Нове українське кіно» виступає інформаційним партнером заходу.

Фільм надано кінокомпанією «Артхаус Трафік». Переклад стрічки «Мої думки тихі» жестовою мовою реалізовано соціальною ініціативою Megogo «Дивись, як чутно».

Соціальна ініціатива «Дивись, як чутно», заснована медіасервісом Megogo, створює можливості перегляду найкращого світового контенту для глядачів із вадами слуху, роблячи переклад жестовою мовою, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі. На Megogo є окремий розділ із продуктами жестовою мовою і доступний інтерактивний телеканал «Дивись, як чутно», який збирає подібний контент для глядачів різного віку.

Мої думки тихі з жестовою мовою

Читайте також

Кінотеатр просто неба “Зоряна ніч” покаже найкраще українське кіно в Харкові