fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зоряна ніч. Кіно просто неба

Кінотеатр просто неба “Зоряна ніч” покаже найкраще українське кіно в Харкові

308

Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs організовує безкоштовні покази кращих українських кінострічок “Зоряна ніч. Кіно просто неба”, які демонструватимуться з 3 по 18 вересня у Літопарку Центрального Парку ім. Горького в Харкові.

До святкування 30-тої річниці Незалежності України організатори “Зоряної ночі” запрошують подивитися добірку найкращого сучасного українського кіно різного жанру – від комедії та анімації до драми та бойовику. Українські фільми, які стали найуспішнішими в прокаті, зібравши найбільші бокс-офіси, демонструватимуться з 3 по 18 вересня у Літопарку в Харкові.

Організовує подію Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Think Tank Ukraine. Портал “Нове українське кіно” виступає медіапартнером заходу.

За темою: Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив старт приймання фільмів до конкурсних програм та проєктів на пітчинг

Кінотеатр просто неба “Зоряна ніч” взяв собі за мету популяризувати українське сучасне кіно серед східноукраїнського глядача, пропонуючи харків’янам та гостям міста не просто безкоштовно подивитись якісне кіно просто неба, але й зустрітися та поспілкуватися із творчими групами, режисер(к)ами, героями стрічок.

Дата: З 03 по 18 вересня 2021 року

Локація: Літопарк в Центральному парку ім. Горкього

Початок о 20:00. Вхід вільний!

Чекайте на програму Кінотеатру просто неба “Зоряна ніч”. Слідкуйте за нашими новинами, а cinema.in.ua розповість найцікавіше.

Зоряна ніч. Кіно просто неба

Нагадаємо, що з нагоди п’ятого кінофестивалю Kharkiv MeetDocs, який пройде з 26 вересня по 2 жовтня, портал “Нове українське кіно” спільно з Kharkiv MeetDocs представили “July Meetings”, в рамках яких проходять онлайн-зустрічі з представниками української кіноіндустрії.

Читайте також

22 липня, в четвер – онлайн-зустріч з Алексом Малишенко, програмним координатором кінофестивалю Kharkiv MeetDocs