fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

алекс малишенко

22 липня, в четвер – онлайн-зустріч з Алексом Малишенко, програмним координатором кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

308

22 липня о 19:00 на Instagram-сторінці «Kharkiv MeetDocs» відбудеться стрім з Алексом Малишенко, кіножурналістом, програмним координатором кінофестивалю Kharkiv MeetDocs. Приєднатися до зустрічі і поставити запитання можуть усі бажаючі!

До п’ятого фестивалю Kharkiv MeetDocs залишилось близько двох місяці. З нагоди події портал “Нове українське кіно” спільно з Kharkiv MeetDocs представляють “July Meetings”, в рамках яких проходять онлайн-зустрічі з представниками української кіноіндустрії.

В цей четвер поговоримо з Алексом Малишенко про фільми, які відбирає фестиваль, чим цікаве сучасне документальне кіно, на чому фокусується увага програмних координаторів та чим теледокументалістика відрізняється від фестивальної. Розмову вестиме Тася Пугач, спеціалістка з комунікацій.

Щоб приєднатися до зустрічі, достатньо буде підключитися до стріму на Instagram-сторінці «Kharkiv MeetDocs» за посиланням.

_______________________________________________________________

Вже за півтора тижні гостем “July Meetings” стане:

Корній Грицюк, режисер, сценарист

В червні завершився знімальний період документального фільму «ЄвроДонбас», режисером та співсценаристом якого виступив Корній. Команда фільму відвідала Лисичанськ, Костянтинівку, Дружківку, Новгородське (яке днями повернуло собі історичну назву Нью-Йорк) та околиці цих міст, які заснували іноземці з Бельгії, Німеччини, Англії та Франції. Наприкінці ХІХ ст. вони посеред степу побудували заводи й металургійні комбінати, зробивши регіон одним з найрозвиненіших у Європі.

Коли: ⏰ 29 липня, 19:00
Де: Instagram-сторінка фестивалю Kharkiv MeetDocs

Нагадуємо, що п’ятий кінофестиваль Kharkiv MeetDocs пройде з 26 вересня по 2 жовтня у змішаному онлайн та офлайн форматі. Детальніше про фестиваль:

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив дату проведення та новинки конкурсу