fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Kharkiv MeetDocs приймання фільмів

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив старт приймання фільмів до конкурсних програм та проєктів на пітчинг

362

П’ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs розпочинає приймання заявок до національного і міжнародного конкурсів повнометражних фільмів, та конкурсу незалежного українського короткометражного кіно «Бардак». Подія проходитиме з 26 вересня по 2 жовтня в змішаному онлайн та офлайн форматі.

Як повідомили порталу «Нове українське кіно» у пресслужбі кінофестивалю, цього року тема міжнародного конкурсу — «Україна очима світу» — присвячена 30-тій річниці незалежності України. Програмний департамент фестивалю триматиме фокус на відборі фільмів, які іноземні творці зняли про Україну.

«Нам хочеться показати Україну очима не українців, аби нагадати, яка вона особлива, мальовнича й неповторна», — зазначає директорка фестивалю Євгенія Крігсхайм.

Фільми приймаються через фестивальну платформу filmfreeway до таких конкурсних програм:

  • національний конкурс повнометражного документального кіно;
  • міжнародний конкурс «Україна очима світу» повнометражного ігрового та документального кіно, тема якого присвячена 30-тій річниці незалежності України;
  • конкурсу незалежного українського короткометражного кіно «Бардак».

Приймання заявок до конкурсних програм повнометражного кіно триватиме до 25 серпня, приймання заявок до конкурсу короткометражного кіно – до 1 вересня. Також організатори оголошують приймання робіт на пітчинг кінопроектів в межах індустріальної секції Meet Film Industry, який також стартує 15 червня та завершується 1 вересня. Регламент та умови участі за посиланням.

За темою: Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив дату проведення та новинки конкурсу

Пітчинг – презентація проєктів майбутніх фільмів, які знаходяться на стадії девелопменту та потребують вдосконалення як структури, змісту чи форми, так і пошуку відсутніх на даному етапі елементів: фінансування, міжнародних партнерів, редакторів тощо. З 2018 року в межах Kharkiv MeetDocs щорічно проходить перший та єдиний в східній Україні пітчинг проєктів повнометражного неігрового кіно, який координуватимуть міжнародні професіонали індустрії.

Члени журі національного конкурсу будуть оголошені незабаром. В міжнародному конкурсі найкращий фільм будуть обирати глядачі шляхом голосування на офіційному сайті фестивалю. До журі конкурсу короткометражного кіно «Бардак» увійдуть творці кіно, критики, представники інших видів візуального мистецтва.

_________________

Kharkiv MeetDocs — міжнародний кінофестиваль документальних та ігрових фільмів, що фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей України. Програми фестивалю включають покази найкращих фільмів таких фестивалів як Sundance Film Festival, Berlinale, Festival international du film de Cannes, номінантів та лауреатів премії «Оскар». Kharkiv MeetDocs заснований у 2017 році, ідеологиня і директорка фестивалю — кінопродюсерка Євгенія Крігсхайм. Головна мета фестивалю — популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток Східної України.

Фестиваль Kharkiv MeetDocs 2021 проходитиме за підтримки Auswärtiges Amt (Федеративне міністерство іноземних справ Німеччини). Організатори фестивалю: Media Frontline e.V., ГО «Тинк Тенк Юкрейн». Портал «Нове українське кіно» виступає інформаційним партнером події.

Kharkiv MeetDocs приймання фільмів

Читайте також

Фільми “War Note, “Зарваниця” і “Not Alone” – переможці IV-го Kharkiv MeetDocs