fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мультики в кіно. Українське для малят

В кінопрокат виходить проєкт “Мультики в кіно. Українське для малят”

308

Із січня 2022 року на великому екрані показиватимуть героїв популярних українських мультсеріалів – “Хоробрі зайці”, “210 добрих справ”, “Маленьке містечко” та “Першосвіт”.

Як повідомляє Держкіно, показ першого випуску стартує з 13 січня 2022 року та триватиме увесь тиждень в кожному з кінотеатрів мережі Multiplex. Щомісяця в кінотеатрах стартуватиме нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів та навчає малюків щораз новому.

Стрічки створені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою. Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року.

Як зазначається, команда проєкту “Мультики в кіно. Українське для малят” врахувала всі вимоги, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача:

  • М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;
  • Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;
  • Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин;
  • Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували;
  • Сеанси оминають час денного сну малюків та йдуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00.

Ініціатори проєкту “Мультики в кіно. Українське для малят” – кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Учасниками проєкту стали: український креативний продакшн Glowberry; продюсерська група Unimage; студія анімації Good Deeds animation; перший український анімаційний канал для дітей “Першосвіт”.

Проєкт має на меті розвиток українського ринку дитячої анімації та вплив на становлення українського глядача змалечку. За думкою авторів, плекаючи любов до українських мультфільмів із дошкільного віку, можна вплинути на зацікавленість та лояльність до національного продукту в більш глобальному контексті в майбутньому. А спільний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію.

Мультики в кіно. Українське для малят

Читайте також

Фільм «Казка про гроші» Олесі Моргунець-Ісаєнко вийшов онлайн