fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

тизер Справжній Санта

Вийшов тизер фільму «Справжній Санта» з Богданом Бенюком

359

Представлено тизер новорічної комедії «Справжній Санта» з Богданом Бенюком («Східняк», «Мати Апостолів»), солісткою гурту «Пара Нормальних» Анною Добриднєвою та іншими відомими акторами в головних ролях. Фільм вийде в українських кінотеатрах з 13 січня 2022 року.

Як зазначають творці фільму, чарівна казка, яка принесе новорічний настрій та подарує віру у дива, складається з 5 новел, що є новим форматом для українського кінематографу.

За сюжетом, до новорічних свят залишаються лічені дні. В домівках пахне різдвяною випічкою, весело мерехтять гірлянди, а іскриста ялинка таємничо обіцяє виконання усіх бажань. Проте чи справдяться вони, якщо Санта вирішить піти у відставку?

У переплетенні новел «Справжній Санта» новорічний чарівник сам перестає вірити у дива, бо обтяжені побутом та занурені у роботу люди зовсім забувають про свято. Він звертається до серйозних заходів та продає свій костюм простому хлопцю, який вже давно втратив відчуття «передноворічної магії». Залишивши свою посаду чарівника, Санта позбавляє людей не лише святкового настрою, а й снігу, який міг би цьому сприяти. Але всупереч його думкам про безнадійність сучасного покоління люди помічають зміни і стають творцями справжнього новорічного дива самостійно…

Дивіться тизер фільму «Справжній Санта»

Головні ролі в картині зіграли: Богдан Бенюк («Східняк», «Мати Апостолів»), Олександр Попов, Ксенія Мішина (серіал «Кріпосна»), Дар’я Петрожицька (серіал «Папік», х/ф «Бурштиновi копи»), Володимир Шумко, Михайло Аугуст («Готель Галіція»), Анна Добриднєва (гурт «Пара Нормальних»).

Саундтрек до фільму «Справжній Санта» – пісню «Новорічна», написала та виконала Анна Добриднєва. Кліп до синглу можна переглянути нижче.

Головними локаціями фільму стали наймальовничіші площі Києва та різдвяні ярмарки. Режисер новорічної стрічки – Маркіян Мірошниченко. Виробництво – Device Production.

Стрічка вийде в прокат з 13 січня 2022 року.

Постер фільму

Справжній Санта

Читайте також

Фільм «Казка про гроші» Олесі Моргунець-Ісаєнко вийшов онлайн