fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Найпопулярніші фастфуди у різних країнах

130

Швидка їжа давно стала невід’ємною частиною кухні майже усіх країн світу. Америка, Індія, країни Азіє та Європи мають свою власну культуру ресторанного та вуличного харчування і часто позичають ідеї, вдосконалюючи їх та підлаштовуючи під смаки населення. «Бургери доставка Львів» – один з найчастіших запитів, що говорить про те, наскільки популярною є ця страва і у нашій країні. Швидко та смачно поїсти під час прогулянки, у машині завжди зручно, особливо тому, що не потрібно використовувати столові прибори та зайвий посуд, а зручне пакування вбереже автівку та одяг від крихт та забруднення.

Багато компаній пропонує приготування та доставку швидкої їжі у будь-який район міста цілодобово. Сьогодні ці можливості дещо обмежені, але з кожним днем кількість замовлень за посиланням https://la.ua/burgers/ зростає разом із схвальними відгуками задоволених клієнтів.

Чим відрізняється фастфуд у різних місцях

Гамбургери у Америці полюбляють найбільше, тому саме у Сполучених Штатах виникла найбільша кількість їх рецептів. Сьогодні можна зустріти варіанти з яйцем, сиром та овочами, зеленню та великою кількістю різноманітних соусів.

У Британії популярним перекусом є риба та картопляні чіпси. Колись це було національною стравою, яку пропонували тільки у відомих та дорогих рестораціях Лондона. Але популярність подібного делікатесу зробила його відкритим для широкого кола споживачів та частиною швидкого вуличного харчування.

Франція відома своїми рогаликами з листкового тіста. Їх полюбляють у країнах Європи, а рецепти самого тіста залишають класичними, проте начинка може бути будь-якою. Риба та салат, овочі, сир, яєчня, креми та фрукти, карамель та шоколад, лісові ягоди – лише приблизний перелік поширених наповнень для круасанів.

Бельгійці свого часу вигадали картоплю фрі, яку сьогодні можна скуштувати будь де та замовити тут https://la.ua/burgers/.

Італійська піца сьогодні подається як у дорогих ресторанах, так і замовляється на сайтах із доставкою прямо додому. Її ціна залежить від особливостей приготування, розміру та складу. Трюфельне масло, дорогі сорти м’яса, фрукти та овочі, випікання на дровах чи у електричній духовці – все це впливає на фінальну вартість замовлення.

Традиційні мексиканські буріто відомі в усьому світі завдяки своїй гостроті та особливим національним спеціям, що входять до складу не менш пікантних соусів. Овочі та м’ясо накладають у особливі тортильї та змащують сумішами з прянощів, томатів та перцю чилі, тому тим, хто планує скуштувати буріто вперше, слід бути обережним з можливостями власного шлунку.

Фаст-фуд навряд чи колись втратить свої позиції на ринку готового харчування. Сьогодні його страви багато хто полюбляє готувати навіть вдома самостійно, обираючи корисні та натуральні продукти, тому відношення до бургерів та картоплі фрі як до нездорової їжі поступово та впевнено змінюється.