fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

найкращі вихідні трейлер

Як їх не любити: фільм «Найкращі вихідні» вийде в прокат 2 лютого (трейлер)

362

Комедія «Найкращі вихідні» режисера «Скаженого весілля 1,2» Влада Климчука з’явиться на великих екранах вже 2 лютого 2022 року – представлено перший трейлер стрічки.

Про це повідомляють творці фільму. Картина зібрала міжнародний акторський склад та зіркові камео, серед яких: Вєрка Сердючка, alyona alyona, Артем Пивоваров, гурт «Onuka», «The Hardkiss» та блогер Олексій Дурнєв. За словами авторів, на глядачів ще чекає сюрприз, але продюсери впевнено тримають інтригу аж до прем’єри.

Чотири різні історії, один Київ і найбожевільніша подорож. Хлопець з Німеччини влаштовується волонтером на Atlas Weekend, щоб закохати у себе дівчину-організатора, та натомість він губить закордонного хедлайнера фестивалю… Хлопці з Кривого Рогу влаштовують легендарну парубоцьку вечірку, але сваряться, як діти, і б’ються, як дорослі. Юна одеситка шукає тата-рокера, якого не бачила та ідеалізувала довгі 10 років. Кар’єристка зі Львова приїжджає на найважливішу в її житті співбесіду, але молодший брат зриває їй абсолютно всі плани. Це буде найбожевільніша подорож героїв та їхні найкращі вихідні!

Гасло фільму: «Як їх не любити?». Дивіться перший трейлер комедії «Найкращі вихідні»:

Стрічка складається з чотирьох новел, герої яких час від часу перетинаються на вулицях Києва. Кожна новела комедійна, але має власний вектор – романтичний, геговий, сімейний, пригодницький. Усі вони про любов, про її різні види – закоханість, дружбу, сімейні стосунки. І звісно, любов до Києва, який виступає нібито окремим героєм фільму, де відбуваються всі події стрічки, а завершуються – на фестивалі Atlas Weekend під час масштабних концертів найвідоміших українських виконавців.

За темою: Комедія «Найкращі вихідні» від режисера «Скаженого весілля» вийде цієї зими (постер)

У ролях: Дар’я Петрожицька, Еліас Райхерт, Ганс Йорг Бертхольд, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Валерій Морозов.

найкращі вихідні трейлер

Режисер картини – Влад Климчук  («Скажене весілля», «Скажене весілля 2»), сценаристка та креативна продюсерка – Анастасія Лодкіна. Продюсери – Анна Єлісєєва, Дмитро Сидоренко. Виконавчий продюсер – Андрій Ризванюк. Асоційований продюсер – Олександра Мельник. Фільм вироблено компанією Film.UA Group та ТОВ «Твій найкращий фестиваль». Дистрибутори – Film.UA Distribution і Кіноманія.

Українська комедія «Найкращі Вихідні» вийде в кінопрокат 2 лютого 2022 року.

Читайте також

Після весілля найцікавіше тільки починається: серіал “Скажені сусіди” вийде навесні 2022 року (постер)