fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

серіал Скажені Сусіди

Після весілля найцікавіше тільки починається: серіал “Скажені сусіди” вийде навесні 2022 року (постер)

630

Комедійний серіал “Скажені сусіди” за мотивами кінотрилогії “Скажене весілля” вийде на онлайн-платформі Київстар ТБ навесні 2022 року. Згодом стрічку покажуть на телеканалі 1+1.

Про це повідомляє Держкіно. Протягом 24 епізодів глядачі спостерігатимуть за розвитком стосунків сімей Середюків, Крижанівських, Кардашян та Обомеянг і дізнаються, які зміни відбудуться в житті мешканців Яблунівки.

«Ідея зняти серіал, який би продовжив всесвіт “Скаженого весілля”, народилася ще під час зйомок кінотеатральної трилогії. Ніхто не хотів завершувати марафон божевільних пригод. Саме тому ми пішли далі й створюємо комедійний серіал. Адже після весілля найцікавіше тільки починається. Запевняю, що буде так само весело та скажено», — розповів автор ідеї серіалу Микола Куцик.

серіал Скажені Сусіди

Фото: Film.UA Group

У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду та ще й набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Тож Василь (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва) нарешті можуть приділити більше часу один одному. І, можливо б, у цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана (Віра Кобзар) не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився ніхто інший, як колишній однокласник Василя Середюка — Тарас Блащиковський (Віталій Іванченко) — котрий докучав малому Васильчику усі шкільні роки. Тож нехай почнеться нове протистояння!

Ще одна сім’я, яку ми побачимо на екрані, — молоде подружжя Обомеянг. Молодша дочка Середюків Катя (Поліна Василіна) — вагітна. Її афро французький чоловік Франсуа (Джимі Воха-Воха) на час яблунівських канікул влаштовується в місцеву лікарню, адже за освітою він — хірург, тож тепер усіма силами намагатиметься вивести українську медицину на новий рівень. Проте, інноваційність спеціаліста, що приїхав з-за кордону, неабияк надокучає головному лікареві Іванові Михайловичу Буравчику (Володимир Миколаєнко), чиї корупційні плани просто тануть на очах.

серіал Скажені Сусіди

У непосидючих бізнесменів Ольки (Інна Приходько), Ашота (Арам Арзуманян) та їхньої донечки Гаяне (Кіра Саяпіна) усе, як завжди, неспокійно: експресивне сімейство Кардашян, у чиїх стосунках і досі чимало перцю, розгортає операцію “тотальна економічна війна” проти бізнес-конкурента.

Улюбленець скаженої кінотрилогії — колоритний керівник місцевого БК Назарій Запухляк (Юрій Горбунов) — з’являтиметься на екрані ще частіше, адже готує чимало сюрпризів для своїх фанатів.

Також глядачі побачать у кадрі новоспечених молодят Захара Середюка (В’ячеслав Хостікоєв) та Раду (Катерина Файн) у супроводі ромських родичів.

Не обійдеться й без непередбачуваної бібліотекарки Уляни (Катерина Рубашкіна) та харизматичного отця Євлампія (Потап), а ще в серіалі з’явиться новий персонаж — полковник Кулібаба (Дмитро Суржиков), який щосили намагатиметься втихомирити “скажених” сусідів.

Режисер-постановник: Олег Борщевський. Оператор: Максим Баєв. Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко. Продюсери серіалу: Ірина Костюк, Надія Коротушка. Креативний продюсер: Микола Куцик. Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.

Серіал створюється Film.UA Group та Prototype Production за підтримки Держкіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Постер серіалу

серіал Скажені Сусіди

Читайте також

Комедія «Найкращі вихідні» від режисера «Скаженого весілля» вийде цієї зими (постер)