fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ФА Дмитра Томашпольського

Новий фантастичний детектив «ФА» Дмитра Томашпольського розкриє таємницю послань з космосу

362

Завершився період розробки кінопроекту «ФА» режисера «Стороннього» Дмитра Томашпольського про космічні послання на Землю, закодовані у формі нот.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомив режисер стрічки. Майбутній фільм Дмитра Томашпольського «ФА» – це фантастичний філософський детектив, що розкриває таємницю послань з Космосу, які відправляються на Землю вже більше тисячі років. Послання закодовані у формі нот.

Герой фільму «ФА», програміст Дмитро, створює унікальну комп’ютерну програму Сonvergencia, котра здатна розшифрувати цей код. Дмитро називає код «Гвідо» на честь монаха-бенедиктинця Гвідо д’Ареццо, автора «Гімну Іоанну», у якому вперше з’явилися назви нот. Виявляється, що уся музика, яка була створена геніями людства усіх часів та народів містить шифровки, надіслані з Космосу. Хто їх надсилає? Для чого? І головне – кому?

ФА Дмитра Томашпольського

Щойно закінчено переклад сценарію англійською для пошуку міжнародних партнерів та промоутерів на європейському та південноамериканському кіноринку.

Проведено зйомки фрагментів по створенню SCI-FI простору для використанням LED екранів та VR технологій на студії «One location» компанії Platforma. Змонтовано відеопрезентацію, в якій застосовані технології Unreal Engine, а також проведена спроба поєднання у одному кадрі реальних акторів з їх комп’ютерними моделями.

За темою: «Сплячі прибульці»: Завершено першу редакцію монтажу фільму «Простір/Space»

У презетаційний пакет проекту «ФА» увійшли ескізи бачення локацій майбутнього фільму та проби акторів на головні ролі.

ФА Дмитра Томашпольського

Нагадаємо, попередній фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній», теж фантастичний детектив, взяв участь у 22 міжнародних кінофестивалях і отримав 11 нагород. За версією британського видання The People`s Movies, «Сторонній» увійшов до топ найкращих фільмів жахів минулого року.

За темою: “Сторонній” потрапив в 20-ку кращих фільмів жахів року за версією “The People’s Movies”

Наступний етап створення фільму «ФА» – пошук фінансування виробничого періоду, який планується на 2022-2023 роки.

ФА Дмитра Томашпольського

Читайте також

«Трохи пітьми»: за романом Любка Дереша в Україні знімуть містичну драму